Get Adobe Flash player

9.3.2019 - MONET CUP

kategorie naděje mladší 2009
1. místo: Žurbenko Ilona, TJ SK Prague - 18,300
2. místo: Návarová Adéla, SKMG Máj Č.Budějovice - 16,850
3. místo: Pejchová Dita, SK MG Vysočina Jihlava - 15,950
7. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 13,800
13. místo: Dočekalová Olívie, TJ Spartak Přerov - 9,850

kategorie naděje mladší 2010
1. místo: Selyska Alexandra, TJ SK Prague - 15,850
2. místo: Křížková Barbora, TJ Sokol Hodkovičky - 15,750
3. místo: Tubakovič Mia, KSRG Poreč - 13,600
11. místo: Mikešová Adéla, TJ Spartak Přerov - 6,950

kategorie dorostenky
1. místo: Kizhevatova Yulia, TJ SK Prague - 23,250
2. místo: Drienovski Lea, SV Obertraubling - 21,600
3. místo: Šanderová Veronika, TJ Slavoj Plzeň - 18,800
5. místo: Zbožínková Sára, TJ Spartak Přerov - 15,800

kategorie kadetky starší 2005
1. místo: Zůnová Tereza, TJ Sokol Hodkovičky - 17,650
2. místo: Akyurt Dilara, SV Obertraubling - 11,850
3. místo: Bělušová Kristýna, SK MG AJUR Hr. Králové - 10,850
4. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 9,950

kategorie kadetky mladší 2007
1. místo: Procházková Tereza, SK MG Vysočina Jihlava - 15,850
2. místo: Schreil Laura, SV Obertraubling - 13,750
3. místo: Suchardová Barbora, SC 80 Chomutov - 13,450
6. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 12,300



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...