Get Adobe Flash player

31.3.2019 - Veselská stuha

KP - 1. kategorie(2010-2012)
1. místo: Černá Veronika, ASPV Brno - 22,500
2. místo: Matějná Kateřina, SK MG Veselí nad Moravou - 20,850
3. místo: Chmelíčková Barbora, SK MG Veselí nad Moravou - 20,400
6. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 19,300
9. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 18,650
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 18,100
11. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 15,500

KP - 2. kategorie(2008-2010)
1. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 21,650
1. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 21,650
3. místo: Koblihová Sofie, GK Velký Týnec - 21,350
22. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 16,450

KP - 3. kategorie(2006-2008)
1. místo: Rikanová Emma, MG Lužánky, Brno - 23,250
2. místo: Přenosilová Kateřina, TJ Sokol Brno Židenice - 21,700
2. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 21,700
11. místo: Běhalová Tamara, TJ Spartak Přerov - 17,400

KP - 4. kategorie(2003-2006)
1. místo: Kučová Adéla, MG Lužánky, Brno - 23,500
2. místo: Michalisková Kateřina, SK MG Veselí nad Moravou - 22,350
3. místo: Milotová Alice, TJ TESLA BRNO - 22,300
9. místo: Poláková Emma, TJ Spartak Přerov - 19,100

KP - 5. kategorie(2003 a st.)
1. místo: Ponížilová Zuzana, MG Elite Zlín - 24,550
2. místo: Koulová Karolína, SK MG Břeclav - 23,000
3. místo: Bugnerová Ema, TJ TESLA BRNO - 22,800
12. místo: Kovářová Zuzana, TJ Spartak Přerov - 20,050



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...