Get Adobe Flash player

31.3.2019 - Veselská stuha

KP - 1. kategorie(2010-2012)
1. místo: Černá Veronika, ASPV Brno - 22,500
2. místo: Matějná Kateřina, SK MG Veselí nad Moravou - 20,850
3. místo: Chmelíčková Barbora, SK MG Veselí nad Moravou - 20,400
6. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 19,300
9. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 18,650
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 18,100
11. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 15,500

KP - 2. kategorie(2008-2010)
1. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 21,650
1. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 21,650
3. místo: Koblihová Sofie, GK Velký Týnec - 21,350
22. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 16,450

KP - 3. kategorie(2006-2008)
1. místo: Rikanová Emma, MG Lužánky, Brno - 23,250
2. místo: Přenosilová Kateřina, TJ Sokol Brno Židenice - 21,700
2. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 21,700
11. místo: Běhalová Tamara, TJ Spartak Přerov - 17,400

KP - 4. kategorie(2003-2006)
1. místo: Kučová Adéla, MG Lužánky, Brno - 23,500
2. místo: Michalisková Kateřina, SK MG Veselí nad Moravou - 22,350
3. místo: Milotová Alice, TJ TESLA BRNO - 22,300
9. místo: Poláková Emma, TJ Spartak Přerov - 19,100

KP - 5. kategorie(2003 a st.)
1. místo: Ponížilová Zuzana, MG Elite Zlín - 24,550
2. místo: Koulová Karolína, SK MG Břeclav - 23,000
3. místo: Bugnerová Ema, TJ TESLA BRNO - 22,800
12. místo: Kovářová Zuzana, TJ Spartak Přerov - 20,050



14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - Zlínská kočka

I. kategorie KPMG
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 21,8
2. místo: Sedlmajerová Zuzana, TJ Vodní stavby Praha ZP - 21,8
3. místo: Černá Veronika, ASPV Brno - 21,65
13. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 19,65
14. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 19,2

II. kategorie KPMG
1. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,7
2. místo: Šťovíčková Lada, Sportcentrum Brno - 22,05
3. místo: Říhová Lucie, Sportcentrum Brno - 21,1

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...