Get Adobe Flash player

30.3.2019 - Greater Region & BeNeLux Cup OPEN 2019

kategorie kids B (2009 - 2010)
1. místo: Vizgaite Migle, Rasos Gracija/VMSC, LTU - 17,750
2. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,150
3. místo: Diderich Lola, GRS Differdange, LUX - 16,050

kategorie pre-juniors B (2007 - 2008)
1. místo: Sobocan Larissa, Rythmo-Cats Luxembourg, LUX - 18,050
2. místo: Matijosaityte Roberta, Rasos Gracija/VMSC, LTU - 15,000
3. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE - 13,150

kategorie juniors B (2004 - 2006)
1. místo: Vosyliute Ieva, Rasos Gracija/VMSC, LTU - 21,450
2. místo: Baba Aurelia, SKG Sprendlingen, GER - 20,800
3. místo: Talarico Carola, Brussels GR, BEL - 20,650
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 16,150

kategorie seniors B (≤ 2003)
1. místo: Frank Stefanie, TSV 1846 Nurnberg, GER - 25,000
2. místo: Niepsuj Julia, TB 1889 Oppau, GER - 14,550
3. místo: Zbožínková Sára, TJ Spartak Přerov, CZE - 14,350



14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - Zlínská kočka

I. kategorie KPMG
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 21,8
2. místo: Sedlmajerová Zuzana, TJ Vodní stavby Praha ZP - 21,8
3. místo: Černá Veronika, ASPV Brno - 21,65
13. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 19,65
14. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 19,2

II. kategorie KPMG
1. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,7
2. místo: Šťovíčková Lada, Sportcentrum Brno - 22,05
3. místo: Říhová Lucie, Sportcentrum Brno - 21,1

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...