Get Adobe Flash player

30.3.2019 - Greater Region & BeNeLux Cup OPEN 2019

kategorie kids B (2009 - 2010)
1. místo: Vizgaite Migle, Rasos Gracija/VMSC, LTU - 17,750
2. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,150
3. místo: Diderich Lola, GRS Differdange, LUX - 16,050

kategorie pre-juniors B (2007 - 2008)
1. místo: Sobocan Larissa, Rythmo-Cats Luxembourg, LUX - 18,050
2. místo: Matijosaityte Roberta, Rasos Gracija/VMSC, LTU - 15,000
3. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE - 13,150

kategorie juniors B (2004 - 2006)
1. místo: Vosyliute Ieva, Rasos Gracija/VMSC, LTU - 21,450
2. místo: Baba Aurelia, SKG Sprendlingen, GER - 20,800
3. místo: Talarico Carola, Brussels GR, BEL - 20,650
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 16,150

kategorie seniors B (≤ 2003)
1. místo: Frank Stefanie, TSV 1846 Nurnberg, GER - 25,000
2. místo: Niepsuj Julia, TB 1889 Oppau, GER - 14,550
3. místo: Zbožínková Sára, TJ Spartak Přerov, CZE - 14,350



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...