Get Adobe Flash player

6.4.2019 - Přerovská stuha

kategorie Naděje mladší B
1. místo: HANKUS Sara, PTG Sokol Krakow - 15,45
2. místo: SELYSKA Alexandra, TJSK Prague - 14,60
3. místo: DEMIAN Nikoletta, SK PROVO Brno - 13,35
5. místo: MIKEŠKOVÁ Adéla, TJ Spartak Přerov - 12,20

kategorie Naděje mladší A
1. místo: ŽURBENKO Ilona, TJSK Prague - 17,70
2.-3. místo: HASOŇOVÁ Nela, TJ Spartak Přerov - 17,30
2.-3. místo: POLÁKOVÁ Markéta, SK PROVO Brno - 17,30
10. místo: DOČEKALOVÁ Olívie, TJ Spartak Přerov - 13,95

kategorie Kadetky mladší A
1. místo: ZBOŽÍNKOVÁ Eliška, TJ Spartak Přerov - 18,20
2. místo: NEDOPILKOVÁ Marie, SVČ Bruntál - 16,75
3. místo: ŠEĎOVÁ Natálie, SK PROVO Brno - 16,50

kategorie Kadetky starší
1. místo: SUCHÁ Petra, TJ Žďár nad Sázavou - 20,70
2. místo: RÁKOSOVÁ Eliška, SK MG MANTILA Brno - 20,45
3. místo: BLAHOVÁ Sára, SK PROVO Brno - 19,10
7. místo: DOČEKALOVÁ Stela, TJ Spartak Přerov - 16,00



14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...
 

13.4.2019 - Zlínská kočka

I. kategorie KPMG
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 21,8
2. místo: Sedlmajerová Zuzana, TJ Vodní stavby Praha ZP - 21,8
3. místo: Černá Veronika, ASPV Brno - 21,65
13. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 19,65
14. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 19,2

II. kategorie KPMG
1. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,7
2. místo: Šťovíčková Lada, Sportcentrum Brno - 22,05
3. místo: Říhová Lucie, Sportcentrum Brno - 21,1

Celý článek...
 

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

Celý článek...
 

7.4.2019 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 23,70
2. místo: Vlniešková Simona, TJ Sokol Třebovice - 22,25
3.-4. místo: Truhanová Tina, TJ Sokol Třebovice - 21,85
3.-4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 21,85
6. - 8. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 21,50
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 21,00
11. - 12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 20,20
16. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 16,35

Celý článek...