Get Adobe Flash player

13.4.2019 - Zlínská kočka

I. kategorie KPMG
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 21,8
2. místo: Sedlmajerová Zuzana, TJ Vodní stavby Praha ZP - 21,8
3. místo: Černá Veronika, ASPV Brno - 21,65
13. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 19,65
14. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 19,2

II. kategorie KPMG
1. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,7
2. místo: Šťovíčková Lada, Sportcentrum Brno - 22,05
3. místo: Říhová Lucie, Sportcentrum Brno - 21,1

III. kategorie KPMG
1. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 22,2
2. místo: Číhalová Viktorie, MG Elite Zlín - 21,15
3. místo: Beránková Nela, MG Lužánky - 21,1
7. místo: Horáčková Hana, TJ Spartak Přerov - 20,7

IV. kategorie KPMG
1. místo: Chlupová Simona, TJ Sokol Brno Židenice - 22,9
2. místo: Kučová Adéla, MG Lužánky - 22,75
3. místo: Ferancová Sára, MG Lužánky - 21,2
13. místo: Lukšová Markéta, TJ Spartak Přerov - 19,5

V. kategorie KPMG
1. místo: Ponížilová Zuzana, MG Elite Zlín - 25
2. místo: Miketová Kateřina, TJ Sokol Třebovice - 22,1
3. místo: Zemánková Tereza, SKMG Břeclav - 21,65
7. místo: Kovářová Zuzana, TJ Spartak Přerov - 19,9



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...