Get Adobe Flash player

13.4.2019 - Zlínská kočka

I. kategorie KPMG
1. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 21,8
2. místo: Sedlmajerová Zuzana, TJ Vodní stavby Praha ZP - 21,8
3. místo: Černá Veronika, ASPV Brno - 21,65
13. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 19,65
14. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 19,2

II. kategorie KPMG
1. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,7
2. místo: Šťovíčková Lada, Sportcentrum Brno - 22,05
3. místo: Říhová Lucie, Sportcentrum Brno - 21,1

III. kategorie KPMG
1. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 22,2
2. místo: Číhalová Viktorie, MG Elite Zlín - 21,15
3. místo: Beránková Nela, MG Lužánky - 21,1
7. místo: Horáčková Hana, TJ Spartak Přerov - 20,7

IV. kategorie KPMG
1. místo: Chlupová Simona, TJ Sokol Brno Židenice - 22,9
2. místo: Kučová Adéla, MG Lužánky - 22,75
3. místo: Ferancová Sára, MG Lužánky - 21,2
13. místo: Lukšová Markéta, TJ Spartak Přerov - 19,5

V. kategorie KPMG
1. místo: Ponížilová Zuzana, MG Elite Zlín - 25
2. místo: Miketová Kateřina, TJ Sokol Třebovice - 22,1
3. místo: Zemánková Tereza, SKMG Břeclav - 21,65
7. místo: Kovářová Zuzana, TJ Spartak Přerov - 19,9



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...