Get Adobe Flash player

MODERNÍ GYMNASTKY SE ROZLOUČILY SE ŠKOLNÍM ROKEM VYDAŘENOU LETNÍ AKADEMIÍ.
LA004 smallLA005 smallLA006 smallOd nejmenšího přípravného oddělení až po vyspělé gymnastky závodních programů,  bylo na koberci rušno ve všech směrech. Individuální výkony střídaly společné skladby,  všechna náčiní byla v akci, švihadla, obruče, míče, kužele a stuhy, průřez baletní průpravou ukázaly tři skupinová vystoupení.

Hasonova001 smallLA002 smallLA001 smallKarasova001 smallOhodnoceny byly nejlepší gymnastky:

Nela HASOŇOVÁ
Eliška ZBOŽÍNKOVÁ
Monika TOMEČKOVÁ
Denisa KARASOVÁ

Gymnastka, která zaznamena největší výkonnostní růst: Adéla MIKEŠKOVÁ, talent sezóny: Magdaléna ŠVORČÍKOVÁ, nejlepší fyzická kondice: Kateřina VAŘÁKOVÁ

Mikeskova001 smallMikeskova002 smallLA003 small

Odměnou všem zúčastněným byl zasloužený aplaus z divácké tribuny. Závěrečné poděkování všem trenérkám za trpělivou celoroční práci květinami a dárečky bylo milým zakončením akce.

 

Krásné slunečné prázdniny, pohodový odpočinek, načerpání sil a energie do další sezóny, přeje

trenérský tým oddílu MG při TJ Spartak Přerov - Dagmar, Renata, Ivana, Naďa, Lucie, Alice a Iva.



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...