Get Adobe Flash player

VÁNOČNÍ AKADEMIE 2018

vanocni akademie 2018 026 smallvanocni akademie 2018 017 smallPáteční podvečer patřil v hale TJ Spartak Přerov moderním gymnastkám. Přerovské veřejnosti se představily na tradiční Vánoční akademii 2018.
V individuálních a společných vystoupeních ukázaly své umění se všemi náčiními, baletní variace, akrobatické řady.
Vystoupením zakončily velmi úspěšný rok ověnčený úspěchy a medailemi z naší i mezinárodní scény.
Velké poděkování patří realizačnímu týmu za věnovaný čas, energii, trpělivost při přípravě všech gymnastek v jejich pohybovém rozvoji našeho krásného sportu. A v neposlední řadě patří poděkování rodičům za podporu a vytvořené zázemí sportujícím dětem.

Krásné vánoční svátky, zdraví, lásku, spokojenost a úspěchy na poli sportovním v novém roce 2019 přeje Iva Otáhalová

vanocni akademie 2018 004 smallvanocni akademie 2018 005 smallvanocni akademie 2018 008 smallvanocni akademie 2018 021 smallvanocni akademie 2018 010 smallvanocni akademie 2018 011 smallvanocni akademie 2018 013 smallvanocni akademie 2018 012 smallvanocni akademie 2018 014 smallvanocni akademie 2018 016 smallvanocni akademie 2018 015 smallvanocni akademie 2018 007 small

 vanocni akademie 2018 018 smallvanocni akademie 2018 019 smallvanocni akademie 2018 020 smallvanocni akademie 2018 022 smallvanocni akademie 2018 023 smallvanocni akademie 2018 024 smallvanocni akademie 2018 025 smallvanocni akademie 2018 002 smallvanocni akademie 2018 003 smallvanocni akademie 2018 009 smallvanocni akademie 2018 001 smallvanocni akademie 2018 006 small



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...