Get Adobe Flash player

MODERNÍ GYMNASTKY absolvovaly letní přípravu, soustředění a v měsíci září pořádáme ZÁPIS nových děvčátek do oddílu.  

nova sezona2014 001 smallLetními gymnastickými tréninky zahájily moderní gymnastky přípravu na podzimní závodní sezónu, ve které plánují účast v soutěžích společných skladeb, dvojic a trojic.
Od poloviny srpna využili zázemí sportovní haly TJ  Spartak kromě florbalových týmů, házenkářů i moderní gymnastky.
Kobercové plochy, baletní sál a sauna byly k dispozici pro zahájení aktivních tréninků po prázdninové pauze. Na výuce nových baletních řad zapracovaly dívky pod dohledem pedagožky Dany Lečbychové, osvěžení základních pohybových návyků, techniky těla a náčiní doprovázelo každodenní čtyřhodinový trénink.
Za horským vzduchem k nabrání fyzické zdatnosti odjelo 23 gymnastek se šestičlenným trenérským doprovodem na letní gymnastické soustředění 2014 do hotelu Kamzík v Karlově pod Pradědem. Antibiotika zhatily letošní účast Michaele a Magdě, Leňa nám odfrčela na zahraniční matematický tábor do Německa a Míša absolvovala soustředění se závodnicemi z Brna a Prahy v chorvatské Poreči.

nova sezona2014 smallKromě každodenního drilu v tělocvičně či na baletní přípravě využily gymnastky široký okruh nabízených aktivit v rámci hotelu a celého okolí. Byť nevyšel celodenní plánovaný výlet díky počasí, užily si účastnice pobyt maximálně všestranně, což dokládají přiložená fotodokumentace.


A se začátkem nového školního roku opět přichází se svými rodiči nová děvčátka, které se chtějí našemu elegantnímu sportu věnovat.
Přípravné oddělení povede již třetím rokem  trenérka Blanka Bořutová a moc se těšíme na nové přírůstky do naší gymnastické rodiny.
Nejmenší děti trénují vždy v úterý a ve čtvrtek od 16.00 do 17.00hod. v baletním sále haly TJ Spartak.
Zda dosáhnou nejvyšších met na poli závodním, jako  naše vychované Mistryně České republiky  2014 - Markéta LUKŠOVÁ, Michaela ŠLOSAROVÁ a Blanka BOŘUTOVÁ již bude záležet na nich.

 

 

nova sezona2014 002 smallnova sezona2014 003 smallnova sezona2014 004 smallnova sezona2014 005 smallnova sezona2014 006 smallnova sezona2014 007 small



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...