Get Adobe Flash player

BŘEZEN 2019:

09.03.2019 - MONT CUP - VÝSLEDKY

10.03.2019 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

23.03.2019 - Mickey Mouse Cup 2019 - VÝSLEDKY

30.03.2019 - Greater Reg. & BeNeLux Cup open 2019 - VÝSLEDKY

31.03.2019 - Veselská stuha 2019 - VÝSLEDKY

DUBEN 2019:

06.04.2019 - Přerovká stuha - VÝSLEDKY

07.04.2019 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

13.04.2019 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

13.04.2019 - Zlínská kočka - VÝSLEDKY

14.04.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2019:

04.05.2019 - Pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

11.05.2019 - Májový pohár - VÝSLEDKY

11.05.2019 - MČR kadetky mladší - VÝSLEDKY

18. a 19.05.2019 - MČR Jablonec nad Nisou - VÝSLEDKY

ČERVEN 2019:

02.06.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova - VÝSLEDKY

2019 - kalendář akcí
 
leden
červenec
únor
srpen
září
říjen
listopad
prosinec

 

 



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...