Get Adobe Flash player

BŘEZEN 2019:

09.03.2019 - MONT CUP - VÝSLEDKY

10.03.2019 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

23.03.2019 - Mickey Mouse Cup 2019 - VÝSLEDKY

30.03.2019 - Greater Reg. & BeNeLux Cup open 2019 - VÝSLEDKY

31.03.2019 - Veselská stuha 2019 - VÝSLEDKY

DUBEN 2019:

06.04.2019 - Přerovká stuha - VÝSLEDKY

07.04.2019 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

13.04.2019 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

13.04.2019 - Zlínská kočka - VÝSLEDKY

14.04.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2019:

04.05.2019 - Pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

11.05.2019 - Májový pohár - VÝSLEDKY

11.05.2019 - MČR kadetky mladší - VÝSLEDKY

2019 - kalendář akcí
 
leden
červenec
únor
srpen
září
říjen
listopad
červen
prosinec

 

 



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...