Get Adobe Flash player

Kdy a kde trénujeme

Ve školním roce 2019-2020 máme kompletní zázemí v prostorách Sportovní haly TJ Spartak Přerov, spolek, U Tenisu 16. K technice bez náčiní a baletní průpravě využíváme nově přebudovaný zrcadlový sál, 

001 small   002 small   003 small

005 small   004 small   sal003 small

prostory s tréninkovými kobercovými plochami jsou nám k dispozici k nácviku techniky náčiní, švihadla, obruče, míče, kužeů a stuhy, tréninku individuálních sestav a společných skladeb.
Od vzniku oddílu po 43 letech působíme v jednom zařízení, kde kompletně fungují všechny složky, zázemí odpovídá vysokému standartu.

PŘÍPRAVNÉ ODDĚLENÍ:

Zrcadlový sál pod vedením trenérky Bc. Renaty Skácelové:

Úterý     16.00 - 17.00 hod.
Čtvrtek  16.00 - 17.00 hod.

ZÁJMOVÉ ODDĚLENÍ:

Zrcadlový sál pod vedením trenérky Bc. Renaty Skácelové:

Úterý     16.45 - 18.30 hod.
Čtvrtek  16.45 - 18.30 hod.

KOMBINOVANÝ PROGRAM:

Zrcadlový sál a sportovní hala pod vedením trenérky Ivany Bořutové:

Pondělí    16.30 - 18.30 hod.
Středa     16.30 - 18.30 hod.
Pátek      15.00 - 18.30 hod.

VOLNÝ PROGRAM:

Zrcadlový sál a sportovní hala pod vedením trenérek Ivy Otáhalové, Mgr. Alice Gřešákové a Mgr. Naděždy Zemánkové:

Pondělí    15.30 - 18.30 hod.
Středa     15.30 - 18.30 hod.
Pátek      14.30 - 18.30 hod.
Sobota    08.30 - 11.30 hod.

 



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...