Get Adobe Flash player

Kdy a kde trénujeme

Ve školním roce 2018-2019 máme kompletní zázemí v prostorách Sportovní haly TJ Spartak Přerov, spolek, U Tenisu 16. K technice bez náčiní a baletní průpravě využíváme nově přebudovaný zrcadlový sál, 

001 small   002 small   003 small

005 small   004 small   sal003 small

prostory s tréninkovými kobercovými plochami jsou nám k dispozici k nácviku techniky náčiní, švihadla, obruče, míče, kužeů a stuhy, tréninku individuálních sestav a společných skladeb.
Od vzniku oddílu po 42 letech působíme v jednom zařízení, kde kompletně fungují všechny složky, zázemí odpovídá vysokému standartu.

PŘÍPRAVNÉ ODDĚLENÍ:

Zrcadlový sál pod vedením trenérky Mgr. Dagmar Rýparové:

Úterý     16.00 - 17.00 hod.
Čtvrtek  16.00 - 17.00 hod.

ZÁJMOVÉ ODDĚLENÍ:

Zrcadlový sál pod vedením trenérky Bc. Renaty Skácelové:

Úterý     16.45 - 18.30 hod.
Čtvrtek  16.45 - 18.30 hod.

KOMBINOVANÝ PROGRAM:

Zrcadlový sál a sportovní hala pod vedením trenérky Ivany Bořutové:

Pondělí    16.30 - 18.30 hod.
Středa     16.30 - 18.30 hod.
Pátek      15.00 - 18.30 hod.

VOLNÝ PROGRAM:

Zrcadlový sál a sportovní hala pod vedením trenérek Ivy Otáhalové, Mgr. Alice Otáhalové a Mgr. Naděždy Švrčkové:

Pondělí    15.30 - 18.30 hod.
Středa     15.30 - 18.30 hod.
Pátek      14.30 - 18.30 hod.
Sobota    08.30 - 11.30 hod.

 



11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...
 

4.5.2019 - Pohár města Ostravy

kategorie Naděje mladší B
1. místo: Wantoła Magdalena, SGA Bielsko-Biała, POL - 23,000
2. místo: Płoskonka Nela, SGA Bielsko-Biała, POL - 18,400
3. místo: Bojda Julia, SGA Bielsko-Biała, POL - 16,983
7. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,150

Celý článek...
 

14.4.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup

kategorie Kategorie NML 2010
1. místo: Barbora Křížková, TJ SOKOL Hodkovičky - 18,200
2. místo: Emili Berková, SK MG Mantila Brno - 17,750
3. místo: Sofie Berveno, SKP MG BRNO - 17,600
9. místo: Adéla Mikešová, TJ SPARTAK PŘEROV - 3,350

Celý článek...