Get Adobe Flash player

Kdy a kde trénujeme

Ve školním roce 2018-2019 máme kompletní zázemí v prostorách Sportovní haly TJ Spartak Přerov, spolek, U Tenisu 16. K technice bez náčiní a baletní průpravě využíváme nově přebudovaný zrcadlový sál, 

001 small   002 small   003 small

005 small   004 small   sal003 small

prostory s tréninkovými kobercovými plochami jsou nám k dispozici k nácviku techniky náčiní, švihadla, obruče, míče, kužeů a stuhy, tréninku individuálních sestav a společných skladeb.
Od vzniku oddílu po 42 letech působíme v jednom zařízení, kde kompletně fungují všechny složky, zázemí odpovídá vysokému standartu.

PŘÍPRAVNÉ ODDĚLENÍ:

Zrcadlový sál pod vedením trenérky Mgr. Dagmar Rýparové:

Úterý     16.00 - 17.00 hod.
Čtvrtek  16.00 - 17.00 hod.

ZÁJMOVÉ ODDĚLENÍ:

Zrcadlový sál pod vedením trenérky Bc. Renaty Skácelové:

Úterý     16.45 - 18.30 hod.
Čtvrtek  16.45 - 18.30 hod.

KOMBINOVANÝ PROGRAM:

Zrcadlový sál a sportovní hala pod vedením trenérky Ivany Bořutové:

Pondělí    16.30 - 18.30 hod.
Středa     16.30 - 18.30 hod.
Pátek      15.00 - 18.30 hod.

VOLNÝ PROGRAM:

Zrcadlový sál a sportovní hala pod vedením trenérek Ivy Otáhalové, Mgr. Alice Otáhalové a Mgr. Naděždy Švrčkové:

Pondělí    15.30 - 18.30 hod.
Středa     15.30 - 18.30 hod.
Pátek      14.30 - 18.30 hod.
Sobota    08.30 - 11.30 hod.

 



10.3.2019 - Třebovický čertík - KPMG

I. kategorie KPMG: roč. nar. 2010 - 2011
1. místo: Majerníková Ela, SK MG Břeclav - 22,95
2. místo: Zajícová Veronika, TJ Sokol Třebovice - 22,00
3. místo: Sidorová Kateřina, TJ Tesla Brno - 20,90
11. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 18,40
12. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 17,85
13. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 17,10

III. kategorie KPMG: roč. nar. 2005 - 2006
1. místo: Štverková Vendula, TJ Sokol Třebovice - 21,60
2. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 20,80
3. místo: Kučerková Klára, TJ Sokol Brno Židenice - 20,80
5. místo: Horáčková Hana, TJ Spartak Přerov - 20,30

 

9.3.2019 - MONET CUP

kategorie naděje mladší 2009
1. místo: Žurbenko Ilona, TJ SK Prague - 18,300
2. místo: Návarová Adéla, SKMG Máj Č.Budějovice - 16,850
3. místo: Pejchová Dita, SK MG Vysočina Jihlava - 15,950
7. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 13,800

Celý článek...