Get Adobe Flash player

Trenérky a závodnice a externí pracovníci

 

Naděje nejmladší, naděje mladší, kadetky mladší, kadetky starší, dorostenky:

trenérky: Iva Otáhalová II. tř. , Mgr. Naděžda Zemánková II.tř., Mgr. Alice Gřešáková II. tř.

baletní pedagog: Lucie Roháčková, absolventka konzervatoře

ZÁVODNICE:
 
 

Kombinovaný program MG

I. - V. kategorie:

trenérka: Ivana Bořutová III. tř., MArtina Jemelková III. tř.
baletní pedagog: Lucie Roháčková, absolventka konzervatoře

ZÁVODNICE:

2012 - Derychová Ela    
2011 - Derychová Ema
2011 - Janková Emma
2011 - Lesáková Zuzana
2010 - Chatrná Veronika
2010 - Koritarová Michaela
2010 - Sedláčková Růžena
2010 - Ševčáková Terezie
2010 - Úrubková Tereza
2008 - Tomečková Monika
2007 - Horáčková Hana
2006 - Karasová Denisa
2005 - Lukšová Markéta
2004 - Poláková Emma
2002 - Pecháčková Anna
1998 - Kovářová Zuzana

Představujeme se Vám - Foto ZDE

 

Zájmová gymnastika

trenérka: Bc. Renata Skácelová II. tř., mobilní kontakt 737 615 259

GYMNASTKY:

2013 - Cimra Máša    
2013 - Špillerová Anna
2012 - Handlová Eliška
2012 - Jemelková Nela
2012 - Hronová Natálie
2012 - Macháčková Bibiana
2012 - Mrázková Aneta
2012 - Rýparová Adina
2012 - Rýparová Zita
2012 - Vodáková Gabriela
2012 - Vokounová Sofie
2011 - Doleželová Kristina
2011 - Kvapilová Erika
2011 - Podepřelová Nela

FOTO ZDE

Přípravné oddělení:

trenérka: Bc. Renata Skácelová II. tř., mobilní kontakt 737 615 259
asistentky: Michaela Ambrožová, Anna Pecháčková
kontakt - Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

GYMNASTKY:

2014 - Bouchalová Alice    
2014 - Stiskálková Emílie
2014 - Stržínková Nikol
2014 - Velešíková Elen
2013 - Kolářová Marie
2013 - Korandová Lucie
2013 - Marvanová Rozálie
2013 - Paulová Ester
2013 - Riedlová Jana
2013 - Štičková Ella
2013 - Švehlová Sofie
2013 - Trumberová Viola
2013 - Vrbová Valentýna
2012 - Baranová Sára

FOTO ZDE


Externí spolupracovníci:

Střih hudby: Michal Zbořil
Šití trikotů: Pavla Šlosarová

Webdesign, webmastering: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 



8.12.2019 - MČR v MG 2019 - Karlovy Vary

kategorie juniorky (2004 - 2006) se švihadly
1. místo: T.J. Sokol Hodkovičky - 21,250
2. místo: SKP MG Brno - 19,800
3. místo: TJ ZŠ Hostivař - 19,550
5. místo: TJ Spartak Přerov - 16,600

kategorie NST (2007 a mladší) se švihadly a míči
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava - 24,300
2. místo: SK TART MS Brno - 21,800
3. místo: SK TRASKO Vyškov - 21,400
12. místo: TJ Spartak Přerov - 6,300

 

29.11. - 1.12.2019 - Mikulas Kupa 2019

kategorie Group 2008-2009-A
1. místo: SKP MG Brno/CZE - 22,500
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 21,300
3. místo: SKP MG Brno/CZE - 16,900

kategorie Group junior-A
1. místo: MGFSO/RUS - 33,400
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 24,400

 

23.11.2019 - Žďárská popelka

kategorie naděje starší 2007 + ml.
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava, CZE - 25,850
2. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE - 20,400
3. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 19,550
6. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 9,900

kategorie juniorky 2004 - 2006
1. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 20,450
2. místo: SK MG MANTILA Brno, CZE - 18,100
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 10,250

 

17.11.2019 - Sametová stuha
kategorie dvojice a trojice
naděje nejmladší B 2012 a ml, A 2010 a ml.
1. místo: SK PROVO Brno A - 8,950
2. místo: SK MG Havířov - 7,300
3. místo: SK PROVO Brno B - 5,300
4. místo: TJ Spartak Přerov - 3,400

Celý článek...