Get Adobe Flash player

Závodní sezónóna společných skladeb moderních gymnastek vrcholí

mg004 smallmg007 smallOsm soutěží absolvovaly přerovské moderní gymnastky v podzimní závodní sezóně. Víkend co víkend vyjíždí závodnice se svým doprovodem, aby zhodnotily své tréninkové úsilí v soutěžní atmosféře.

Na závodních plochách v Praze, Vyškově, Zubří, Českých Budějovicích, Brně a Přerově se prezentovaly ve třech kategoriích společných skladeb. Od nejmenších gymnastek až po seniorky mají na kontě zisk tří zlatých, jedné stříbrné a sedmi bronzových kovů.

mg008 smallNaděje nejmladší – skladba bez náčiní, autorka Alice Otáhalová, trenérka Ivana Bořutová. Složení týmu: Lenka HANZLÍKOVÁ, Stela DOČEKALOVÁ, Denisa KARASOVÁ, Eliška ZBOŽÍNKOVÁ.

Soutěže: Klokan Praha, Jihlavský ježek, Valašský podzimní závod Zubří, OP Přerov

poslední sezóna pro závodnice ve skladbě bez náčiní, slabší stránkou je koncetrace při předvedení prvků obtížnosti na závodě.

Nejlepší výsledky: 5. místo Klokan Praha, 2. místo Jihlavský ježek, 1. místo na OP Přerov

mg011 small

mg013 small

Naděje mladší – skladba s pěti švihadly, autorka Alice Otáhalová, trenérky Iva Otáhalová, Naděžda Švrčková, Alice Otáhalová

Složení týmu: Julia ALFIMOVÁ, Kristýna DOSTÁLOVÁ, Markéta LUKŠOVÁ, Gabriela ŠKRABALOVá, Kateřina VAŘÁKOVÁ, Adéla MIKEŠOVÁ.

Soutěže: Trasko Cup Vyškov, Jihlavský ježek, Sametová stuha, Líšeňský pohár, OP Přerov

Po stránce techniky těla i techniky náčiní dívky zdokonalují své výkony v tréninkové i závodní sféře. Veškeré úsilí realizačního týmu směřuje k příštímu víkendu, kdy závodnice předvedou svou skladbu na MČR v Jablonci nad Nisou.

Nejlepší výsledky: 5. místo Sametová stuha Brno, Líšeňský pohár 3. místo, OP 1. místo

mg012 smallmg010 smallmg009 small

mg005 smallSeniorky – skladba s pěti páry kuželů, 3 míče a 2 stuhy, autorka Alice Otáhalová, trenérky Naděžda Švrčková, Alice Otáhalová

Složení týmu: Blanka BOŘUTOVÁ, Pavlína KOPLÍKOVÁ, Martina ZBOŽÍNKOVÁ, Eliška OPLETALOVÁ, Magdaléna UVÍROVÁ, Marie ORSÁGOVÁ – hostující SVČ Bruntál.

Soutěže: Trasko Cup Vyškov, Rycon Cup České Budějovice, Sametová stuha Brno, OP Přerov

Obměněný seniorský tým v první části sezóny doplatil na nedostatky v provedení skladeb nováčků.

Zvyšující se forma je čitelná ve výkonech na posledních soutěžích, závodnice i realizační tým ladí formu na příští týden, kde se v královské disciplíně mistrovské třídy pokusí navázat na nejúspěšnější výkony svých předchůdkyň a přiblížit se k medailovým příčkám.

Nejlepší výsledky: 3x 3. místo Rycon Cup, 3x5. místo Sametová stuha, OP 1. místo

mg001 smallmg006 smallmg002 smallmg003 small



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...