MODERNÍ GYMNASTKY VYBOJOVALY 10 POSTUPOVÝCH MÍST NA MČR VOLNÉHO A KOMBINOVANÉHO PROGRAMU
Oddíly SK MG Havířov a SVČ Bruntál byly v letošním roce pořadateli Oblastních přeborů Severomoravské oblasti v moderní gymnastice. Pro mnohé závodnice nejdůležitější soutěž sezóny, ty nejúspěšnější budou reprezentovat klub a Město Přerov na vrcholných domácích kláních.
Bilance výkonů přerovských moderních gymnastek:
Přebornice Severomoravské oblasti 2015
Lenka HANZLÍKOVÁ , Kateřina VAŘÁKOVÁ, Lenka VINCENOVÁ, Eliška OPLETALOVÁ
Postupová místa vybojovala:
Gabriela ŠKRABALOVÁ – 2. místo víceboj, obruč a švihadlo
Kristýna DOSTÁLOVÁ -6. místo víceboj
Sára ZBOŽÍNKOVÁ- 2. místo víceboj, obruč a kužele
Magdaléna UVÍROVÁ – 5. místo víceboj, 3. místo švihadlo
Stela DOČEKALOVÁ a Anna PECHÁČKOVÁ - 2. místo víceboj
Medailová a další umístění
1. místo sestava bez náčiní Markéta LUKŠOVÁ, míč Kateřina VAŘÁKOVÁ a Eliška OPLETALOVÁ, obruč Eliška OPLETALOVÁ
2. místo bez náčiní a obruč Kateřina VAŘÁKOVÁ, kužele Eliška OPLETALOVÁ
3. místo Denisa KARASOVÁ, Olívie DOČEKALOVÁ, Adéla MIKEŠOVÁ, Martina TOMANOVÁ, Eliška ZBOŽÍNKOVÁ, Michaela AMBROŽOVÁ
4. místo Emma POLÁKOVÁ, Martina ZBOŽÍNKOVÁ, 5. místo Zuzana KOVÁŘOVÁ, Anna POSPÍŠILOVÁ, 8.místo Emílie ŠIŠKOVÁ, 9. místo Monika TOMEČKOVÁ,10. místo Hana HORÁČKOVÁ
Mistrovství České republiky v kategoriích volného programu čeká v květnových víkendech v Třebíči kadetky mladší a starší, dorostenky budou bojovat o tituly ve Žďáře nad Sázavou a naděje poměří výkony v Brně. V Chomutově první červnový víkend absolvují závodnice kombinovaného programu závod kategorie družstev.
Gratulace míří všem závodnicím za předvedené výkony, poděkování realizačnímu týmu za trpělivou práci na tréninku a našim oddílovým reprezentantkám pevné nervy, koncentraci a suverénní elegantní a ladný výkon na republikové závodní ploše.