Get Adobe Flash player

MODERNÍ GYMNASTKY VYBOJOVALY 9 POSTUPOVÝCH MÍST NA MČR VOLNÉHO A KOMBINOVANÉHO PROGRAMU
mcr2017 005 smallmcr2017 007 smallOddíly SSK Vítkovice a SVČ Bruntál byly v letošním roce pořadateli Oblastních přeborů Severomoravské  oblasti talentované mládeže v moderní gymnastice.
Pro mnohé závodnice  nejdůležitější  soutěž  sezóny, ty nejúspěšnější mají čest reprezentovat klub a Město Přerov na vrcholných domácích kláních. Bilance výkonů přerovských moderních gymnastek:
Přebornice Severomoravské oblasti 2017
Natálie ZEMANOVÁ, Olívie DOČEKALOVÁ, Kateřina VAŘÁKOVÁ, Monika TOMEČKOVÁ, Martina JEMELKOVÁ

Postupová místa vybojovala:
Sára ZBOŽÍNKOVÁ – 3. místo víceboj, kužele, míč, 1. místo obruč
Gabriela VINCENECOVÁ, Denisa KARASOVÁ – 2. místo víceboj, mcr2017 006 small
Stela DOČEKALOVÁ, Anna PECHÁČKOVÁ a Zuzana KOVÁŘOVÁ – 2. místo víceboj

Medailová  a další umístění:
1. místo - Kateřina VAŘÁKOVÁ - obruč, kužele, stuha, Nela  HASOŇOVÁ –  sestava bez náčiní
2. místo - Nela HASOŇOVÁ  - víceboj
3. místo - Hana HORÁČKOVÁ víceboj, Eliška ZBOŽÍNKOVÁ -  švihadlo
4. místo - Eliška ZBOŽÍNKOVÁ, Emma POLÁKOVÁ, Anna POSPÍŠILOVÁ - víceboj
5. místo - Anna SLEZÁKOVÁ, Lenka HANZLÍKOVÁ - víceboj
6. místo - Veronika CHATRNÁ - víceboj
7. místo - Tamara BĚHALOVÁ, Alžběta SLEZÁKOVÁ - víceboj

mcr2017 001 smallmcr2017 002 smallmcr2017 003 small

Přerovské moderní gymnastky připravil trenérský tým ve složení Iva Otáhalová, Ivana Bořutová, Naděžda Švrčková, Alice Otáhalová a baletní pedagog Lucie Roháčková.

mcr2017 004 smallmcr2017 009 smallmcr2017 010 smallmcr2017 012 smallmcr2017 011 smallmcr2017 008 smallmcr2017 013 smallmcr2017 014 small



8.12.2019 - MČR v MG 2019 - Karlovy Vary

kategorie juniorky (2004 - 2006) se švihadly
1. místo: T.J. Sokol Hodkovičky - 21,250
2. místo: SKP MG Brno - 19,800
3. místo: TJ ZŠ Hostivař - 19,550
5. místo: TJ Spartak Přerov - 16,600

kategorie NST (2007 a mladší) se švihadly a míči
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava - 24,300
2. místo: SK TART MS Brno - 21,800
3. místo: SK TRASKO Vyškov - 21,400
12. místo: TJ Spartak Přerov - 6,300

 

29.11. - 1.12.2019 - Mikulas Kupa 2019

kategorie Group 2008-2009-A
1. místo: SKP MG Brno/CZE - 22,500
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 21,300
3. místo: SKP MG Brno/CZE - 16,900

kategorie Group junior-A
1. místo: MGFSO/RUS - 33,400
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 24,400

 

23.11.2019 - Žďárská popelka

kategorie naděje starší 2007 + ml.
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava, CZE - 25,850
2. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE - 20,400
3. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 19,550
6. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 9,900

kategorie juniorky 2004 - 2006
1. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 20,450
2. místo: SK MG MANTILA Brno, CZE - 18,100
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 10,250

 

17.11.2019 - Sametová stuha
kategorie dvojice a trojice
naděje nejmladší B 2012 a ml, A 2010 a ml.
1. místo: SK PROVO Brno A - 8,950
2. místo: SK MG Havířov - 7,300
3. místo: SK PROVO Brno B - 5,300
4. místo: TJ Spartak Přerov - 3,400

Celý článek...