Get Adobe Flash player

VÁNOČNÍ AKADEMIE MODERNÍ GYMNASTIKY 2017:

gymnastikavanoce2017 001 smallgymnastikavanoce2017 002 smallgymnastikavanoce2017 003 smallgymnastikavanoce2017 004 smallgymnastikavanoce2017 005 smallgymnastikavanoce2017 006 smallgymnastikavanoce2017 007 smallgymnastikavanoce2017 008 smallgymnastikavanoce2017 009 smallgymnastikavanoce2017 013 smallgymnastikavanoce2017 010 smallgymnastikavanoce2017 011 smallgymnastikavanoce2017 012 smallgymnastikavanoce2017 014 smallgymnastikavanoce2017 015 smallgymnastikavanoce2017 016 smallgymnastikavanoce2017 017 smallgymnastikavanoce2017 018 smallgymnastikavanoce2017 019 smallgymnastikavanoce2017 020 smallgymnastikavanoce2017 021 smallgymnastikavanoce2017 022 smallgymnastikavanoce2017 023 smallgymnastikavanoce2017 024 smallgymnastikavanoce2017 025 smallgymnastikavanoce2017 026 smallgymnastikavanoce2017 027 smallgalerie20 small



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...