Get Adobe Flash player

VÁNOČNÍ AKADEMIE 2018

vanocni akademie 2018 026 smallvanocni akademie 2018 017 smallPáteční podvečer patřil v hale TJ Spartak Přerov moderním gymnastkám. Přerovské veřejnosti se představily na tradiční Vánoční akademii 2018.
V individuálních a společných vystoupeních ukázaly své umění se všemi náčiními, baletní variace, akrobatické řady.
Vystoupením zakončily velmi úspěšný rok ověnčený úspěchy a medailemi z naší i mezinárodní scény.
Velké poděkování patří realizačnímu týmu za věnovaný čas, energii, trpělivost při přípravě všech gymnastek v jejich pohybovém rozvoji našeho krásného sportu. A v neposlední řadě patří poděkování rodičům za podporu a vytvořené zázemí sportujícím dětem.

Krásné vánoční svátky, zdraví, lásku, spokojenost a úspěchy na poli sportovním v novém roce 2019 přeje Iva Otáhalová

vanocni akademie 2018 004 smallvanocni akademie 2018 005 smallvanocni akademie 2018 008 smallvanocni akademie 2018 021 smallvanocni akademie 2018 010 smallvanocni akademie 2018 011 smallvanocni akademie 2018 013 smallvanocni akademie 2018 012 smallvanocni akademie 2018 014 smallvanocni akademie 2018 016 smallvanocni akademie 2018 015 smallvanocni akademie 2018 007 small

 vanocni akademie 2018 018 smallvanocni akademie 2018 019 smallvanocni akademie 2018 020 smallvanocni akademie 2018 022 smallvanocni akademie 2018 023 smallvanocni akademie 2018 024 smallvanocni akademie 2018 025 smallvanocni akademie 2018 002 smallvanocni akademie 2018 003 smallvanocni akademie 2018 009 smallvanocni akademie 2018 001 smallvanocni akademie 2018 006 small



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...