Get Adobe Flash player

MODERNÍ GYMNASTKY SE ROZLOUČILY SE ŠKOLNÍM ROKEM VYDAŘENOU LETNÍ AKADEMIÍ.
LA004 smallLA005 smallLA006 smallOd nejmenšího přípravného oddělení až po vyspělé gymnastky závodních programů,  bylo na koberci rušno ve všech směrech. Individuální výkony střídaly společné skladby,  všechna náčiní byla v akci, švihadla, obruče, míče, kužele a stuhy, průřez baletní průpravou ukázaly tři skupinová vystoupení.

Hasonova001 smallLA002 smallLA001 smallKarasova001 smallOhodnoceny byly nejlepší gymnastky:

Nela HASOŇOVÁ
Eliška ZBOŽÍNKOVÁ
Monika TOMEČKOVÁ
Denisa KARASOVÁ

Gymnastka, která zaznamena největší výkonnostní růst: Adéla MIKEŠKOVÁ, talent sezóny: Magdaléna ŠVORČÍKOVÁ, nejlepší fyzická kondice: Kateřina VAŘÁKOVÁ

Mikeskova001 smallMikeskova002 smallLA003 small

Odměnou všem zúčastněným byl zasloužený aplaus z divácké tribuny. Závěrečné poděkování všem trenérkám za trpělivou celoroční práci květinami a dárečky bylo milým zakončením akce.

 

Krásné slunečné prázdniny, pohodový odpočinek, načerpání sil a energie do další sezóny, přeje

trenérský tým oddílu MG při TJ Spartak Přerov - Dagmar, Renata, Ivana, Naďa, Lucie, Alice a Iva.



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...