Get Adobe Flash player

V NEDĚLI JSME KOMBINOVANÝM PROGRAMEM MG UKONČILY JARNÍ MISTROVSKÉ SOUTĚŽE.

MCR KP 2022 001 smallMCR KP 2022 008 smallV Praze se MČR účastnilo hned 6 přerovských gymnastek a to ve čtyřech kategoriích.
V I.kategorii reprezentovaly oddíl Nikolka Stržínková (14.místo) a Elenka Velešíková (18.místo). Obě ročník narození 2014.
Ve II.kategorii se umístila Erička Kvapilová na 18.místě a v těsném závěsu s rozdílem 0,05 bodu Emmička Janková (19.místo).
Ve IV.kategorii za kužele a sestavu se stuhou získala pátou nejvyšší známku Haňa Horáčková, která rozhodčí zaujala svou volnou sestavou s kuželkama.

Pro všech pět závodnic se jednalo o první účast na Mistrovství ČR a i přes nervozitu, která je svazovala, předvedly velmi pěkné výkony.
Nejzkušenější závodnice Deny Karasová, která má již několik účastí na mistrovských soutěžích, v letošním roce poprvé soutěžila v V.kategorii-ženy, kde cvičí závodnice dvě volné sestavy na jakýkoliv hudební doprovod. V konkurenci starších soupeřek obsadila krásné 10. místo.
Holky děkujeme za reprezentaci oddílu, byly jste super!

MCR KP 2022 003 smallMCR KP 2022 012 smallMCR KP 2022 004 smallMCR KP 2022 006 smallMCR KP 2022 007 smallMCR KP 2022 002 smallMCR KP 2022 013 smallMCR KP 2022 005 smallMCR KP 2022 011 smallMCR KP 2022 009 smallMCR KP 2022 010 small



23.3.2024 - 2. závod 2. ročníku Severomoravské Superligy

kategorie Naděje nejmladší B(2015)
1. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,100
2. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 13,150
3. místo: Černá Elen, SK MG Havířov, CZE - 13,050

Celý článek...
 

23.3.2024 - TŘEBOVICKÝ ČERTÍK

kat. 1. KPMG ročník narození 2016
1. místo: Bradáčová Veronika, SK MG Břeclav - 21,4
2. místo: Kociánová Markéta, Sport Centrum Brno - 19,2
3. místo: Říhová Tereza, Sport Centrum Brno - 18,85
6. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 17,65
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 15,7

Celý článek...
 

2.3.2024 - 5. International Civitas Nova Cup

kategorie Team Juniors (2009 - 2010)
1. místo: LZ WN Juniors 1 - 89,250
2. místo: Turnsport Austria Juniorinnen - 83,000
3. místo: Allgemeiner Turnverein Graz Juniors - 78,900
7. místo: START2 - Nela Hasoňová, Adéla Mikešová, Veronika Chatrná, Michaela Koritárová - 72,200

Celý článek...
 

24.2.2024 - 1. závod 2. ročníku Severomoravské superligy

kategorie naděje nejmladší B (2015)
1. místo: Žáčková Elen,SK MG Olomouc, CZE - 16,400
2. místo: Karhanová Anna, SK MG Olomouc, CZE - 16,233
3. místo: Poprachová Anna, SK MG Olomouc, CZE - 15,617
5. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 14,400

Celý článek...
 

9. - 10.12.2023 - Lucia Cup 2023

kategorie junior groups
1. místo: Asker, Asker Turnforening, NOR - 46,000
2. místo: Tromsø, Tromso turnforening, NOR - 38,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 36,650

Celý článek...