Get Adobe Flash player

22.10. 2022 - TRASKO Cup 2022

kategorie SS naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: SK MG Veselí nad MOravou (folkor), CZE, Bilová Edita, HLaváčová Aneta, Sedlářová Marika, Míšková Karolína, Knotková Apolena, Martinková Rozálie - 33,650
2. místo: TJ Rapid Bratislava 2014, SVK - 33,500
3. místo: ŠK JEENTA Bratislava, SVK, Michaličková Lujza, Kucianová Adela, Zezuláková Tamara, Šustrová Zara, Rajčan Ellie, Fesinets Veronika - 28,850
8. místo: TJ Spartak Přerov 6 gymnastek - 19,150

kategorie SS naděje mladší /2012 a mladší)
1. místo: SK Trasko Vyškov - Kassiopeia, CZE, Moskáľová Daniela, Hlobilová Alžběta, Vágnerová Karin, Vejrostová Laura, Frydrychová Eliška, Ignačáková Inna - 28,567
2. místo: SK Trasko Vyškov - Rings, CZE, Hudáková Zuzana, Paludová Eliška, Rozehnalová Simona, Šnajdárová Tereza, Lysenko Diana - 28,066
3. místo: KMG Danubia Bratislava - Danubia 2012/13 - 5 balls, SVK, Lacková Natálie, Klukanová Júlia, Bellová Alexandra, Divulit Karolína, Krištofičová Deana, Vnučková Adéla - 26,967
9. místo: TJ Spartak Přerov, CZE, 4 gymnastky - 8,984

kategorie SS naděje starší (2010 a mladší)
1. místo: SK Trasko Vyškov, CZE, Bartoňková Karolína, Chartova Neli, Hlobilová Aneta, Sřelcová Lillien, Holubová Kateřina - 32,500
2. místo: SK TART MS Brno, CZE - 29,983
3. místo: SKP MG Brno, CZE, Slavíková Kristýna, Podveská Agáta, Arifović Antonella, Jagelská Karolína, Doskočilová Vanda, Ulmanová Karolína - 29,033
6. místo: TJ Spartak Přerov, CZE, 6 gymnastek - 22,783

kategorie SS juniorky (2007 - 2009)
1. místo: SK Trasko Vyškov, CZE, Klempirová Pavlína, Valehrachová Natálie, Kusalová Lada, Rybková Kristina, KUrej Vanessa, Kozlíková Lucie - 38,284
2. místo: SKP MG Brno, CZE, Kudrnová Lucie, Elederová Nela, Slabíková Eva, Berveno Sofie, Vlčková Amálie - 29,034
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE, 6 gymnastek



9. - 10.12.2023 - Lucia Cup 2023

kategorie junior groups
1. místo: Asker, Asker Turnforening, NOR - 46,000
2. místo: Tromsø, Tromso turnforening, NOR - 38,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 36,650

Celý článek...
 

19.11.2023 - MČR společné skladby dvojice a trojice

kategorie seniorky
1. místo: TJ Spartak Přerov - 46,650
2. místo: SK TRASKO Vyškov - 46,200
3. místo: SKMG Máj České Budějovice - 45,000

 

18.11.2023 - MČR společné skladby linie A, Ostrava
kategorie juniorky
1. místo: SK TRASKO Vyškov - PIRÁTI - 43,100
2. místo: T.J.Sokol Hodkovičky-Tango - 42,550
3. místo: SK TART MS Brno - Juniorky - 42,350
8. místo: TJ Spartak Přerov - 18,550

 

12.11.2023 - La Pirouette Mountain Cup

kategorie Naděje mladší G (2013 a ml.)
1. místo: SK TART MS Brno - 34,800
2. místo: SSK Vítkovice - 31,550
3. místo: TJ Spartak Přerov - 26,450

Celý článek...
 

5.11.2023 - Creative Caps Cup

kategorie Seniorky (ročník 2007 a st.)
1. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 44,300
2. místo: SK Provo Brno, CZE, Blahová Sára, Opltová Klára - 39,500
3. místo: GK Velký Týnec, CZE, Krejčířová Lucie, Koblihová Sofie - 37,750

kategorie Naděje nejmladší C (ročník 2016 a ml.)
1. místo: SKP MG BRNO - 32,950
2. místo: SK Provo Brno 2016, CZE - 31,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 27,450

Celý článek...