Get Adobe Flash player

23.3.2024 - 2. závod 2. ročníku Severomoravské Superligy

kategorie Naděje nejmladší B(2015)
1. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,100
2. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 13,150
3. místo: Černá Elen, SK MG Havířov, CZE - 13,050

kategorie Naděje mladší B (2014)
1. místo: Pompa Scarlett, SK MG Havířov, CZE - 33,950
2. místo: Stržínková Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,800
3. místo: Kubec Melanie, SSK Vítkovice, CZE - 29,550
6. místo: Přikrylová Marcela, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,500

kategorie Naděje starší B (2011)
1. místo: Karásková Karolína, GK Velký Týnec, CZE - 39,100
2. místo: Lesáková Zuzana, TJ Spartak Přerov, CZE - 37,200
3. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov, CZE - 36,850
5. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 30,300

kategorie Naděje starší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov, CZE - 34,800
2. místo: Nemčeková Michaela, SK MG Olomouc, CZE - 34,600
3. místo: Randusová Nikoleta, La Pirouette Jeseník, CZE - 29,850

kategorie Juniorky B(2009 - 2010)
1. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 42,900
2. místo: Novosadová Anna, GK Velký Týnec, CZE - 37,400
3. místo: Ďuricová Amálie, SK MG Havířov, CZE - 37,200
4. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov, CZE - 36,150
9. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov, CZE - 31,350

kategorie Seniorky B (2008 a starší)
1. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov, CZE - 45,950
2. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov, CZE - 44,650
3. místo: Kozová Lucie, SSK Vítkovice, CZE - 40,700
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE - 40,100



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...