Get Adobe Flash player

Nela HASOŇOVÁhasonova 010 small

Datum narození: 5.1. 2009

váha: 44 kg     

výška:   148 cm     

osobní cíl:  být nejlepší gymnastkou

záliby:  škola, malování gymnastika, bruslení, zvířátka

oblíbené náčiní:  stuha kužele, míč

oblíbená gymnastka:  Michaela Šlosarová

gymnasticky cvičím od roku 2015

 

 Foto rok: 2015, 2017, 2021
hasonova 001 small hasonova 006 smallhasonova 009 smallhasonova 011 smallhasonova 013 smallhasonova 012 small

Nejlepší umístění:

rok 2020:

OP Ostrava naděje starší B – 2. a 4. místo

rok 2019:
MZ Ajur Cup 7. místo
MZ Přerovská stuha 2-3. místo
OP naděje mladší 4, 2. a 1. místo
MZ O pohár města Vyškova 2. místo
MZ BeNeLux Cup open 2. místo
MČR naděje mladší 46. místo
rok 2018:
O Vinohradský hrozen – 3. místo
Přerovská stuha – 2. místo
Mantila Gym Cup – 5.místo
MZ Wroclaw – 4. místo
OP SS NST – 1. místo
Creative Caps Cup – 2. místo
Sametová stuha – 4.místo
Vinohradský pohár – 5. místo
MČR SS NST Karlovy Vary – 10. místo
rok 2017:

OP SS Naděje mladší 2. místo
Třebíčský podzim 2. místo
MČR České Budějovice 10. místo
Veselská panenka  - 1. místo
Alena Fialová Memorial 2017 - 3. místo
Kohoutovický Mantila Gym Cup – 4. a 10. místo
MZ Přerovská stuha - 2. místo
OP Ostrava naděje nejmladší – 1.  a 2. místo
MZ London Spring Cup – 1. místo

rok 2016:

OP naděje nejmladší trojice – 1. místo
Creative Caps Cup - 4. místo
O Veselský pohár 4. místo
MZ Ajur Cup - 1. místo
MZ O pohár města Vyškova - 7. místo
MZ Přerovská stuha - 3. místo
OP naděje nejmladší - 5. místo



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...