Get Adobe Flash player

Olívie DOČEKALOVÁ

docekalova o 010 small

Datum narození: 1.3.2009

váha: 46 kg     

výška:   161 cm     

osobní cíl: mít dobrý pocit ze správně zacvičené sestavy

záliby:  gymnastika, lyže, brusle

oblíbené náčiní: švihadlo a míč

oblíbená gymnastka:  Kateřina Vařáková  

gymnasticky cvičím od roku 2013

 Foto rok: 2016, 2021
docekalova olivie2016 smalldocekalova o 006 smalldocekalova o 007 smalldocekalova o 008 smalldocekalova o 009 small

Nejlepší umístění:

rok 2019:

MZ Monet cup 13. místo

OP kadetky mladší 9. místo

MZ O pohár města Ostravy 10..místo

MZ BeNeLux Cup open 9. místo

rok 2018:

Přerovská stuha  - 8. místo
MZ Princess of Hearts  - 8.místo
OP Havířov NML - 9. místo
Mantila Gym Cup - 6. místo
MZ Wroclaw  - 5. místo
OP SS NST – 1. místo
Creative Caps Cup – 2. místo
Sametová stuha – 4.místo
Vinohradský pohár – 5. místo
MČR SS NST Karlovy Vary – 10. místo

rok 2017:

OP SS Naděje mladší 2. místo
Třebíčský podzim 2. místo
MČR České Budějovice 10. místo
Kohoutovický Mantila Gym Cup – 9. a 14. místoMZ Přerovská stuha - 9. místo
OP Ostrava naděje nejmladší – 1. místo

rok 2016:

OP I. kategorie – 3. místo
OP SS Naděje nejmladší A – 1. místo
Kohoutovický Mantila Gym Cup – 6. místo
Creative Caps cup – 6. místo

 



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...