Get Adobe Flash player

Stela DOČEKALOVÁdocekalova s portret small


Datum narození: 21.9.2005

váha: 54 kg     

výška: 168 cm     

osobní cíl: být spokojena se svými výkony

záliby:  gymnastika, kolo, malování, obruč, míč

oblíbené náčiní: 

oblíbená gymnastka:  Yana Kudryavtseva, Ulyana Travkina

gymnasticky cvičím od roku 2008

 Foto rok: 2016, 2018, 2018
docekalova stela2016 smalldocekalova s 001 smalldocekalova s 002 small

Nejlepší umístění:

rok 2019:

MZ Monet cup 4. místo

MZ Přerovská stuha 7. místo

MZ Ajur Cup 4. místo

OP kadetky starší 4. místo

MZ O pohár města Ostravy 3.místo

MZ BeNeLux Cup open 8. místo

rok 2018:
Baby cup - 4. místo
Veselská stuha - 2. místo
Jarní pohár - 1. místo
Přerovská stužka - 1. místo
Májový pohár - 4. místo
Oblastní přebor - 1. místo
MČR KPMG - 8. místo
OP trojice juniorky – 2. místo
Creative Caps Cup – 3. místo
Vinohradský pohár – 7. místo
Sametová stuha – 6. místo 
rok 2016:
Baby cup - 7. místo
Velikonoční perníček - 7. místo
Přerovská stužka - 3-4. místo
Přerovská stužka - 3. místo
Oblastní přebor - 2. místo
MČR KPMG - 13. místo
rok 2015:
Baby cup - 10. místo
Veselská stuha - 11. místo
Přerovská stužka - 8. místo
rok 2014:
Baby cup - 3. místo
Veselská stuha- 5. místo
Oblastní přebor - 2. místo
MČR ZPMG - 13. místo
rok 2013:
Třebovický čertík - 9. místo
Baby cup - 5. - 6. místo
Oblastní přebor Ostrava    - 10. místo
rok 2012:
Přerovská stužka - 14. místo

 



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...