Get Adobe Flash player

Zuzana LESÁKOVÁlesakova003 small


Datum narození: 5.2.2011

váha: 42 kg

výška: 157 cm      

osobní cíl: stále se zlepšovat a mít dobrý pocit ze svých výkonů

záliby: moderní gymnastika, tanec a agility

oblíbené náčiní: obruč a míč

oblíbená gymnastka: Arina Averina, Michaela Šlosarová

gymnasticky cvičím od roku 2018

 Foto rok: 2021, 2023
lesakova001 smalllesakova004 smalllesakova 005 smalllesakova2023 small

Nejlepší umístění:

rok 2022:
O Líšeňskou gymnastku – 3. místo
OP Havířov – 3x 3. místo
MČR Olomouc naděje starší – 10. místo
MZ Vídeň – 5. místo
MZ Maribor - 2. místo
MČR SS Brno juniorky - 11. místo
Sametová stuha - 4. místo
Creative Cups Cup - 3. místo
OP Přerov SS juniorky - 1. místo
Trasko Cup - 3. místo

 



23.3.2024 - 2. závod 2. ročníku Severomoravské Superligy

kategorie Naděje nejmladší B(2015)
1. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,100
2. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 13,150
3. místo: Černá Elen, SK MG Havířov, CZE - 13,050

Celý článek...
 

23.3.2024 - TŘEBOVICKÝ ČERTÍK

kat. 1. KPMG ročník narození 2016
1. místo: Bradáčová Veronika, SK MG Břeclav - 21,4
2. místo: Kociánová Markéta, Sport Centrum Brno - 19,2
3. místo: Říhová Tereza, Sport Centrum Brno - 18,85
6. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 17,65
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 15,7

Celý článek...
 

2.3.2024 - 5. International Civitas Nova Cup

kategorie Team Juniors (2009 - 2010)
1. místo: LZ WN Juniors 1 - 89,250
2. místo: Turnsport Austria Juniorinnen - 83,000
3. místo: Allgemeiner Turnverein Graz Juniors - 78,900
7. místo: START2 - Nela Hasoňová, Adéla Mikešová, Veronika Chatrná, Michaela Koritárová - 72,200

Celý článek...
 

24.2.2024 - 1. závod 2. ročníku Severomoravské superligy

kategorie naděje nejmladší B (2015)
1. místo: Žáčková Elen,SK MG Olomouc, CZE - 16,400
2. místo: Karhanová Anna, SK MG Olomouc, CZE - 16,233
3. místo: Poprachová Anna, SK MG Olomouc, CZE - 15,617
5. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 14,400

Celý článek...
 

9. - 10.12.2023 - Lucia Cup 2023

kategorie junior groups
1. místo: Asker, Asker Turnforening, NOR - 46,000
2. místo: Tromsø, Tromso turnforening, NOR - 38,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 36,650

Celý článek...