Get Adobe Flash player

17.11.2022 - Sametová stuha 2022

společné skladby

kategorie juniorky:
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 43,350
2. místo: SKP MG Brno - 42,100
3. místo: SK MG Chodov Praha - 37,750
4. místo: TJ Spartak Přerov - 34,650

kategorie naděje mladší (2012 a mladší)
1. místo: SKP MG Brno - 32,000
2. místo: SK MG TART MS Brno - 28,600
3. místo: SKP MG Brno - 27,850
5. místo: TJ Spartak Přerov - 23,050

kategorie naděje nejmladší A (2013 a mladší)
1. místo: SK MG Mantila Brno - 30,800
2. místo: TJ Lokomotiva Chomutov - 30,600
3. místo: SK MG TART MS Brno - 30,450
4. místo: TJ Spartak Přerov - 27,850

kategorie naděje starší (2010 a mladší)
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky - 43,200
2. místo: SKP MG Brno - 38,550
3. místo: SSK Vítkovice, Šmoulinky - 30,000
4. místo: TJ Spartak Přerov - 24,700

kategorie seniorky 2
1. místo: TJ Spartak Přerov - 34,450



19.11.2023 - MČR společné skladby dvojice a trojice

kategorie seniorky
1. místo: TJ Spartak Přerov - 46,650
2. místo: SK TRASKO Vyškov - 46,200
3. místo: SKMG Máj České Budějovice - 45,000

 

18.11.2023 - MČR společné skladby linie A, Ostrava
kategorie juniorky
1. místo: SK TRASKO Vyškov - PIRÁTI - 43,100
2. místo: T.J.Sokol Hodkovičky-Tango - 42,550
3. místo: SK TART MS Brno - Juniorky - 42,350
8. místo: TJ Spartak Přerov - 18,550

 

12.11.2023 - La Pirouette Mountain Cup

kategorie Naděje mladší G (2013 a ml.)
1. místo: SK TART MS Brno - 34,800
2. místo: SSK Vítkovice - 31,550
3. místo: TJ Spartak Přerov - 26,450

Celý článek...
 

5.11.2023 - Creative Caps Cup

kategorie Seniorky (ročník 2007 a st.)
1. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 44,300
2. místo: SK Provo Brno, CZE, Blahová Sára, Opltová Klára - 39,500
3. místo: GK Velký Týnec, CZE, Krejčířová Lucie, Koblihová Sofie - 37,750

kategorie Naděje nejmladší C (ročník 2016 a ml.)
1. místo: SKP MG BRNO - 32,950
2. místo: SK Provo Brno 2016, CZE - 31,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 27,450

Celý článek...
 

4.11.2023 - Oblastní přebor Severomoravské soutěžní oblasti

kategorie Seniorky (2007 a st.)
1. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 45,350
2. místo: GK Velký Týnec, CZE, Krejčířová Lucie, Koblihová Sofie - 43,950
3. místo: SK MG Olomouc, CZE, Zálešáková Sabina, Karasová Denisa - 40,150

kategorie Naděje nejmladší B (2016 a ml.)
1. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 30,100

Celý článek...