Get Adobe Flash player

24.3. - 25.3.2018 - Princess of Hearts, Spring 2018

kategorie juniorky (2003-2005)
1. místo: Kuznetsova Anastasija, Ukraina Lviv Galychyna - 24,900
2. místo: Lindtner Ciara, LZ Wiener Neustadt - 21,300
3. místo: Paliychuk Alina, Union West Wien - 21,200
7. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 15,800

kategorie kadetky 2 (2007-2008)
1. místo: Pavlíčková Pavlína Ella, SK Tart MS Brno - 17,950
2. místo: Kotová Sara, TJ Slávia STU Bratislava - 16,600
3. místo: Rushchak Kateryna, Ukraina Lviv Galychyna - 15,150
7. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 13,400

kategorie děti 1 (2009-2010)
1. místo: Valchyshyn Nataliya, Ukraina Lviv Galychyna - 17,600
2. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 14,600
3. místo: Jurasz Karolina, KS ORION - 13,250
8. místo: Dočekalová Olivie, TJ Spartak Přerov - 9,350

kategorie B-seniorky (2002 a starší)
1. místo: Zbožínková Sára, TJ Spartak Přerov 7,250
2. místo: Ketzer Kerstin, TV Langenzersdorf - 3,800
3. místo: Reinhardt Angelika, OTB Linz - 2,400



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...