Get Adobe Flash player

31.3.2018 - XIX.  " AJUR CUP Velikonoční pomlázka " 2018

kategorie I. - Naděje nejmladší (2010 a mladší)
1. místo: Viktorie Klímková, SK MG Vysočina Jihlava - 15,60
2. místo: Sofie Berveno, SKP MG Brno - 14,00
3. místo: Dorota Kaplanová, RGC Karlovy Vary - 11,25
4. místo: Natálie Zemanová, Spartak Přerov - 10,20

kategorie II. - Naděje mladší (2008-2009)
1. místo: Tereza Škrdlová, SK MG Vysočina Jihlava - 19,45
2. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 19,45
3. místo: Valerie Fotevová, Sokol Praha VII. - 15,25
25. místo: Olivie Dočekalová, Spartak Přerov - 10,05

kategorie VI. - Kadetky mladší (2006-2007)
1. místo: Sára Bláhová, SK PROVO Brno - 17,25
2. místo: Andrea Šrámková, SK MG AJUR Hradec Králové - 14,95
3. místo: Zuzanna Zonenberg, UKS 41 Lodž  POLSKO - 14,75
6. místo: Eliška Zbožínková, Spatrak Přerov - 11,95

kategorie VII. - Kadety staršší (2003 - 2005)
1. místo: Adéla Poláchová, SC 80 Chomutov - 17,65
2. místo: Petra Suchá, TJ Žďár nad Sázavou - 17,50
3. místo: Natália Gierach, MSK Dabrówka Poznaň POLSKO - 17,30
9. místo: Kateřina Vařáková, Spartak Přerov - 13,10

kategorie VIII. - Dorostenky (2002 a starší)
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 19,00
2. místo: Aleksandra Treumann, MSK Dabrówka Poznaň POLSKO - 18,55
3. místo: Denisa Hejduková, SK MG Vysočina Jihlava - 18,30
8. místo: Sára Zbožínková, Spartak Přerov - 14,05



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...