Get Adobe Flash player

29.4.2018 - Přerovská stužka

I. kategorie
1. místo: Eliška COUFALOVÁ, GK Velký Týnec - 21,45
2. místo: Agáta MULLEROVÁ, MG Elite Zlín - 21,25
3. místo: Veronika ZAJÍCOVÁ, TJ Sokol Třebovice - 20,45
13. místo: Terezie ŠEVČÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
14. místo: Alžběta SLEZÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 17,10
15. místo: Viktorie CÍNOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,50
18. místo: Veronika CHATRNÁ, TJ Spartak Přerov - 16,05
22. místo: Tereza ÚRUBKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 14,65
25. místo: Michaela KORITAROVÁ, TJ Spartak Přerov - 13,95
26. místo: Sára BAČOVÁ, TJ Spartak Přerov - 12,80

II. kategorie
1. místo: Monika TOMEČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 20,45
2. místo: Kateřina PŘENOSILOVÁ, TJ Sokol Brno Židenice - 20,45
3. místo: Adéla DOBEŠOVÁ, MG Elite Zlín - 20,45
10. místo: Tamara BĚHALOVÁ, TJ Spartak Přerov - 17,65
12. místo: Anna SLEZÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 17,25

III. kategorie
1. místo: Anastasia KOMAROVA, SK MG Břeclav - 20,45
2. místo: Marta LÍBALOVÁ, SK MG Břeclav - 19,55
3. místo: Elen CUŘÍNOVÁ, MG ELITE Zlín - 19,50
13. - 14. místo: Denisa KARASOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,80
15. místo: Hana HORÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 15,45

IV. kategorie
1. místo: Stela DOČEKALOVÁ, TJ Spartak Přerov - 20,50
2. místo: Simona CHLUPOVÁ, TJ Sokol Brno Židenice - 19,80
3. místo: Viktorie STRMISKOVÁ, TJ TESLA Brno - 18,80
10. místo: Emma POLÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,05
12. místo: Anna POSPÍŠILOVÁ, TJ Spartak Přerov - 13,85




4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...