Get Adobe Flash player

17.11.2018 - Sametová stuha

kategorie juniorky - dvojice a trojice
1. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Sofie Ocelíková, Tereza Zůnová, Tereza Čermáková - 20,650
2. místo: ŠK Juventa Bratislava, Tamara Obložínská, Timea Oravcová - 17,600
3. místo: SK MG Mantila Brno, Tereza Točíková, Eliška Rákosová Terzieva Charlotte - 14,900
6. místo: TJ Spartak Přerov, Stela Dočekalová, Anna Pospíšilová, Ema Poláková - 7,700

kategorie naděje starší
1. místo: SK MG Mantila Brno - 20,550
2. místo: SKP MG Brno - 20,200
3. místo: TJSK Prague - 17,850
5. místo: TJ Spartak Přerov - 11,200

kategorie naděje nejmladší A
1. místo: KMG Danubia Bratislava - 19,100
2. místo: SK MG Mantila Brno - Estrella - 15,950
3. místo: SK MG Mantila Brno - Myšky - 15,300
8. místo: TJ Spartak Přerov - 9,100

kategorie naděje nejmladší A - dvojice, trojice
1. místo: KMG Danubia Bratislava, Tereza Zongorová, Soňa Mikundová - 16,850
2. místo: TJ SK Prague, Victorie Špontak, Ilona Žurbenko, Margarita Kochetkova - 13,100
3. místo: KMG eS-Art Bratislava, Amanda Jantsky, Laura Rumanová, Rebecca Vozárová - 12,750
8. místo: TJ Spartak Přerov, Adéla Mikešová, Terezie Ševčáková, Tereza Úrubková - 8,550

kategorie seniorky - dvojice, trojice
1. místo: SK Trasko Vyškov, Michaela Pavlíková, Dana Suchomelová, Markéta Urbancová - 23,500
2. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Kristýna Kleinová, Kateřina Minksová - 22,950
3. místo: TJ Spartak Přerov, Kateřina Vařáková, Michaela Šlosarová, Sára Zbožínková - 18,050



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...