Get Adobe Flash player

2.12.2018 - Advent Cup

kategorie seniorky:
1. místo: Vařáková + Šlosarová + Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 22,95
2. místo: Kleinová + Minksová, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 22,55
3. místo: Vodičková + Tripská, TJ Sokol Hodkovičky Praha - 21,65



9.10.2021 - Velikonoční perníček 2021

II. kategorie KP
1. místo: Veronika Prokopová, SK MG Břeclav - 22,60
2. místo: Ela Majerníková, SK MG Břeclav - 22,30
3. místo: Zuzana Lesáková, TJ Spartak Přerov - 21,35
23. místo: Emma Janková, TJ Spartak Přerov - 16,70

III. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,35
2. místo: Daniela Fikesová, TJ Sokol Brno Židenice - 21,90
2. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 21,90
3. místo: Věra Matoušková, ASPV Brno - 21,75
18. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 19,15
20. místo: Michaela Koritarová, TJ Spartak Přerov - 18,25

Celý článek...
 

2. - 3.10. 2021 - MČR NML B a seniorky B Hradec Králové
kategorie naděje mladší B 2011
1. místo: Zorník Laura, SK PROVO Brno - 20,400
2. místo: Kotová Karolína, TJ Sokol Hodkovičky - 19,000
3. místo: Petkovská Sofie, SK MG Mantila Brno - 18,600
14. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 9,950

kategorie naděje mladší B 2012
1. místo: Nemčeková Michaela, SK MG Olomouc - 17,300
2. místo: Bureš Viktorie, SK Motorlet Praha - 17,200
3. místo: Lišková Ema, SK MG Mantila Brno - 17,000
8. místo: Švorčíková Magdalena, TJ Spartak Přerov - 14,950

kategorie seniorky B
1. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 39,500
2. místo: Šťovíčková Sabina, TJ Sokol Jablonec / Nisou - SC - 39,450
3. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plze - 39,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 31,100

 

28.9.2021 - RG Cup, Hradec Králové
kategorie naděje mladší B 2012
1. místo: Nemčeková Michaela, SK MG Olomouc - 16,2
2. místo: Schubert Beatrix, TJ Sokol Hodkovičky - 14,85
3. místo: Kohoutová Eliška, TJ Sokol Hodkovičky - 14,4
5. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 10,95

kategorie naděje mladší B 2011
1. místo: Kotová Karolína, TJ Sokol Hodkovičky  - 17,7
2. místo: Mazancová Kateřina, SK MG Olomouc- 13,7
3. místo: Michlová Natálie, TJ Sokol Hodkovičky - 13,1
4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 12,4

Celý článek...
 

12.9.2021 - OBLASTNÍ PŘEBOR, Havířov

Naděje mladší B roč. 2011
1. místo: Mazancová Kateřina, SK MG Olomouc - 19,500
2. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 12,850
3. místo: Franková Nikol, SK MG Olomouc - 10,200

Naděje mladší B roč. 2012
1. místo: Švorčíková Magdalena, TJ Spartak Přerov - 18,750
2. místo: Plachá Kateřina, SK MG Olomouc - 16,950
3. místo: Odstrčilová Nina, La Pirouette Jeseník - 9,200

Naděje starší B roč. 2009 - 2010
1. místo: Dočekalová Olívie, TJ Spartak Přerov - 25,000
2. místo: Jánská Dominika, SSK Vítkovice - 22,800
3. místo: Brtníková Eliška, SK MG Olomouc - 22,400
4. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov - 20,950

Celý článek...