Get Adobe Flash player

8.- 9.12.2018 - MČR v MG 2018 Karlovy Vary - skladby dvojic a trojic

kategorie seniorky
1. místo: SK TRASKO Vyškov, Suchomelová Dana, Urbancová Markéta, Pavlíková Michaela - 19,050
2. místo: TJ Spartak Přerov, Šlosarová Michaela, Vařáková Kateřina, Zbožínková Sára - 18,650
3. místo: TJ Sokol Hodkovičky, Kristýna Kleinová, Kateřina Minksová - 18,450

kategorie naděje starší
1. místo: TJ ZŠ Hostivař - 20,500
2. místo: SKP MG Brno - 17,000
3. místo: TJ SK Prague - 15,600
10. místo: TJ Spartak Přerov, Olívie DOČEKALOVÁ, Nela HASOŇOVÁ, Hana HORÁČKOVÁ, Denisa KARASOVÁ, Eliška ZBOŽÍNKOVÁ - 4,550



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...