Get Adobe Flash player

23.3.2019 - Mickey Mouse Cup 2019

kategorie III. - VTp 2012 - 2010 KP
1. místo: Majerníková Ela, SK MG Břeclav - 22,450
2. místo: Sidorová Kateřina, TJ Tesla Brno - 21,250
3. místo: Nešporová Lea, ASPV Brno - 20,950
13. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 17,650
16. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 17,350

kategorie IV. - VTp 2010 - 2008 KP
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,700
2. místo: Kosmáková Anastázie, SK MG Břeclav - 21,850
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 21,200
19. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 16,700

kategorie V. - VTp 2008 - 2006 KP
1. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 21,250
2. místo: Macalíková Karolína, TJ Sokol Třebovice - 21,100
3. místo: Baranovská Tereza, SK MG Břeclav - 20,150
4. místo: Horáčková Hana, TJ Spartak Přerov - 19,950

kategorie VI. - VTp 2006 - 2003 KP
1. místo: Ciprysová Alma, SK MG Břeclav - 22,050
2. místo: Komarova Anastasia, SK MG Břeclav - 20,700
3. místo: Kovářová Lenka, TJ Tesla Brno - 20,650
14. místo: Poláková Emma, TJ Spartak Přerov - 17,850



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...