Get Adobe Flash player

31.3.2019 - Veselská stuha

KP - 1. kategorie(2010-2012)
1. místo: Černá Veronika, ASPV Brno - 22,500
2. místo: Matějná Kateřina, SK MG Veselí nad Moravou - 20,850
3. místo: Chmelíčková Barbora, SK MG Veselí nad Moravou - 20,400
6. místo: Bačová Sára, TJ Spartak Přerov - 19,300
9. místo: Cínová Viktorie, TJ Spartak Přerov - 18,650
10. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov - 18,100
11. místo: Janková Emma, TJ Spartak Přerov - 15,500

KP - 2. kategorie(2008-2010)
1. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 21,650
1. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 21,650
3. místo: Koblihová Sofie, GK Velký Týnec - 21,350
22. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 16,450

KP - 3. kategorie(2006-2008)
1. místo: Rikanová Emma, MG Lužánky, Brno - 23,250
2. místo: Přenosilová Kateřina, TJ Sokol Brno Židenice - 21,700
2. místo: Karasová Denisa, TJ Spartak Přerov - 21,700
11. místo: Běhalová Tamara, TJ Spartak Přerov - 17,400

KP - 4. kategorie(2003-2006)
1. místo: Kučová Adéla, MG Lužánky, Brno - 23,500
2. místo: Michalisková Kateřina, SK MG Veselí nad Moravou - 22,350
3. místo: Milotová Alice, TJ TESLA BRNO - 22,300
9. místo: Poláková Emma, TJ Spartak Přerov - 19,100

KP - 5. kategorie(2003 a st.)
1. místo: Ponížilová Zuzana, MG Elite Zlín - 24,550
2. místo: Koulová Karolína, SK MG Břeclav - 23,000
3. místo: Bugnerová Ema, TJ TESLA BRNO - 22,800
12. místo: Kovářová Zuzana, TJ Spartak Přerov - 20,050



8.12.2019 - MČR v MG 2019 - Karlovy Vary

kategorie juniorky (2004 - 2006) se švihadly
1. místo: T.J. Sokol Hodkovičky - 21,250
2. místo: SKP MG Brno - 19,800
3. místo: TJ ZŠ Hostivař - 19,550
5. místo: TJ Spartak Přerov - 16,600

kategorie NST (2007 a mladší) se švihadly a míči
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava - 24,300
2. místo: SK TART MS Brno - 21,800
3. místo: SK TRASKO Vyškov - 21,400
12. místo: TJ Spartak Přerov - 6,300

 

29.11. - 1.12.2019 - Mikulas Kupa 2019

kategorie Group 2008-2009-A
1. místo: SKP MG Brno/CZE - 22,500
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 21,300
3. místo: SKP MG Brno/CZE - 16,900

kategorie Group junior-A
1. místo: MGFSO/RUS - 33,400
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 24,400

 

23.11.2019 - Žďárská popelka

kategorie naděje starší 2007 + ml.
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava, CZE - 25,850
2. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE - 20,400
3. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 19,550
6. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 9,900

kategorie juniorky 2004 - 2006
1. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 20,450
2. místo: SK MG MANTILA Brno, CZE - 18,100
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 10,250

 

17.11.2019 - Sametová stuha
kategorie dvojice a trojice
naděje nejmladší B 2012 a ml, A 2010 a ml.
1. místo: SK PROVO Brno A - 8,950
2. místo: SK MG Havířov - 7,300
3. místo: SK PROVO Brno B - 5,300
4. místo: TJ Spartak Přerov - 3,400

Celý článek...