Get Adobe Flash player

13.4.2019 - O pohár města Vyškova

kategorie Naděje mladší 2010
1. místo: Izabela Bartíková, ŠK ŠOG Nitra - 17,25
2. místo: Nikoletta Demian, SK PROVO Brno - 14,05
3. místo: Melanie Dluhoš, SSK Vítkovice - 13,20
17. místo: Adéla Mikešková, TJ Spartak Přerov - 7,00

kategorie Kadetky starší 2004 - 2005
1. místo: Simona Mokrá, TJ Sokol Bedřichov - 16,25
2. místo: Ema Švančarová, SSK Vítkovice - 15,80
3. místo: Eliška Rákosová, SKMG MANTILA Brno - 15,75
9. místo: Stela Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 11,15

kategorie Naděje mladší 2009
1. místo: Emily Hýžová, SKMG Havířov - 16,10
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 15,75
3. místo: Darja Gill, SK PROVO Brno - 15,40
23. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 8,15

kategorie Kadetky mladší
1. místo: Ivana Machová, KMG eS-Art Bratislava - 19,55
2. místo: Liana Horváthová, KMG eS-Art Bratislava - 18,65
3. místo: Anežka Paľová, TJ Rapid Bratislava - 16,60
5. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 14,55

kategorie Dorostenky
1. místo: Veronika Moravanská, TJ Sokol Bedřichov - 21,20
2. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 18,50
3. místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 16,85



8.12.2019 - MČR v MG 2019 - Karlovy Vary

kategorie juniorky (2004 - 2006) se švihadly
1. místo: T.J. Sokol Hodkovičky - 21,250
2. místo: SKP MG Brno - 19,800
3. místo: TJ ZŠ Hostivař - 19,550
5. místo: TJ Spartak Přerov - 16,600

kategorie NST (2007 a mladší) se švihadly a míči
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava - 24,300
2. místo: SK TART MS Brno - 21,800
3. místo: SK TRASKO Vyškov - 21,400
12. místo: TJ Spartak Přerov - 6,300

 

29.11. - 1.12.2019 - Mikulas Kupa 2019

kategorie Group 2008-2009-A
1. místo: SKP MG Brno/CZE - 22,500
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 21,300
3. místo: SKP MG Brno/CZE - 16,900

kategorie Group junior-A
1. místo: MGFSO/RUS - 33,400
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 24,400

 

23.11.2019 - Žďárská popelka

kategorie naděje starší 2007 + ml.
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava, CZE - 25,850
2. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE - 20,400
3. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 19,550
6. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 9,900

kategorie juniorky 2004 - 2006
1. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 20,450
2. místo: SK MG MANTILA Brno, CZE - 18,100
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 10,250

 

17.11.2019 - Sametová stuha
kategorie dvojice a trojice
naděje nejmladší B 2012 a ml, A 2010 a ml.
1. místo: SK PROVO Brno A - 8,950
2. místo: SK MG Havířov - 7,300
3. místo: SK PROVO Brno B - 5,300
4. místo: TJ Spartak Přerov - 3,400

Celý článek...