Get Adobe Flash player

2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

III. kategorie KP
1. místo: Julie Segerová, TJ VS Praha - 23,70
2. místo: Natálie Fikesová, TJ Sokol Židenice - 23,15
3. místo: Denisa Karasová, TJ Spartak Přerov - 22,95

IV. kategorie KP
1. místo: Marta Líbalová, SK MG Břeclav - 22,70
2. místo: Veronika Nová, SK MG Stodůlky - 22,60
3. místo: Simona Chlupová, TJ Sokol Židenice - 22,55
9.  místo: Markéta Lukšová, TJ Spartak Přerov - 20,10


Soutěž družstev
Severomoravská oblast - SM 1 - 5. místo
Veronika Zajícová, TJ Sokol Třebovice - 6,0
Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 4,0
Denisa Karasová, TJ Spartak Přerov - 3,0
Karolína Štverková, TJ Sokol Třebovice - 0,0
Kateřina Zajícová, TJ Šumperk - 13,0

Severomoravská oblast - SM 2 - 10. místo
Vanda Sojková, TJ Šumperk - 0,0
Eliška Coufalová, GK Velký Týnec - 11,0
Vendula Štverková, TJ Sokol Třebovice - 8,0
Markéta Lukšová, TJ Spartak Přerov - 9,0
Kateřina Miketová, TJ Sokol Třebovice - 6,0




8.12.2019 - MČR v MG 2019 - Karlovy Vary

kategorie juniorky (2004 - 2006) se švihadly
1. místo: T.J. Sokol Hodkovičky - 21,250
2. místo: SKP MG Brno - 19,800
3. místo: TJ ZŠ Hostivař - 19,550
5. místo: TJ Spartak Přerov - 16,600

kategorie NST (2007 a mladší) se švihadly a míči
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava - 24,300
2. místo: SK TART MS Brno - 21,800
3. místo: SK TRASKO Vyškov - 21,400
12. místo: TJ Spartak Přerov - 6,300

 

29.11. - 1.12.2019 - Mikulas Kupa 2019

kategorie Group 2008-2009-A
1. místo: SKP MG Brno/CZE - 22,500
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 21,300
3. místo: SKP MG Brno/CZE - 16,900

kategorie Group junior-A
1. místo: MGFSO/RUS - 33,400
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 24,400

 

23.11.2019 - Žďárská popelka

kategorie naděje starší 2007 + ml.
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava, CZE - 25,850
2. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE - 20,400
3. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 19,550
6. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 9,900

kategorie juniorky 2004 - 2006
1. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 20,450
2. místo: SK MG MANTILA Brno, CZE - 18,100
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 10,250

 

17.11.2019 - Sametová stuha
kategorie dvojice a trojice
naděje nejmladší B 2012 a ml, A 2010 a ml.
1. místo: SK PROVO Brno A - 8,950
2. místo: SK MG Havířov - 7,300
3. místo: SK PROVO Brno B - 5,300
4. místo: TJ Spartak Přerov - 3,400

Celý článek...