Get Adobe Flash player

4.9.2021 - O pohár města Ostravy - 25. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

sniorky B
1. místo: VařákovÁ Kateřina, TJ Spartak Přerov, CZE - 23,900
2. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov, CZE - 23,600
3. místo: Kolbuszewska Urszula, UKS Ronin Team, POL - 22,550

juniorky B
1. místo: Szyrszeń Agata, PTG SOKÓŁ KRAKÓW, POL - 25,400
2. místo: Kozová Lucie, SSK Vítkovice, CZE - 24,550
3. místo: Šeďová Natálie, SK PROVO Brno, CZE - 23,650
5. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE - 22,150

naděje starší A
1. místo: Lakomczak Sara, PTG Sokół Kraków Polska, POL - 27,450
2. místo: Lhotská Kristyna, SK MG Havířov, CZE - 20,600
3. místo: Dluhoš Melanie, SSK Vítkovice, CZE - 20,100
9. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,200

naděje starší B
1. místo: Hankus Sara, PTG Sokół Kraków Polska, POL - 23,850
2. místo: Poláková Markéta, SK PROVO Brno, CZE - 23,600
3. místo: Pivoňková Eliška, SK PROVO Brno, CZE - 23,300
6. místo: Dočekalová Olívie, TJ Spartak Přerov, CZE - 18,050
23. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 10,950

naděje mladší A (2011)
1. místo: Vlčková Amálie, SKP MG Brno, CZE - 17,450
2. místo: Skopalíková Kateřina, SKP MG Brno, CE - 16,400
3. místo: Glasová Julie, SSK Vítkovice, CZE - 15,400
7. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov, CZE - 10,750

naděje mladší A (2012)
1. místo: Foltová Amálie, SSK Vítkovice, CZE - 19,400
2. místo: Slavíková Kristýna, SKP MG Brno, CZE - 19,100
3. místo: Nemčeková Michaela, SK MG Olomouc, CZE - 19,050
6. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov, CZE - 12,600



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...