Get Adobe Flash player

28.9.2021 - RG Cup, Hradec Králové
kategorie naděje mladší B 2012
1. místo: Nemčeková Michaela, SK MG Olomouc - 16,2
2. místo: Schubert Beatrix, TJ Sokol Hodkovičky - 14,85
3. místo: Kohoutová Eliška, TJ Sokol Hodkovičky - 14,4
5. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 10,95

kategorie naděje mladší B 2011
1. místo: Kotová Karolína, TJ Sokol Hodkovičky  - 17,7
2. místo: Mazancová Kateřina, SK MG Olomouc- 13,7
3. místo: Michlová Natálie, TJ Sokol Hodkovičky - 13,1
4. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov - 12,4

kategorie naděje starší A
1. místo: Návarová Adéla, SK MG Máj Č. Budějovice  - 23,35
2. místo: Žurbenko Ilona, TJSK Prague - 22,6
3. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 22,55
7. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 14,7

kategorie naděje starší B
1. místo: Dočekalová Olivie, TJ Spartak Přerov - 22,85
2. místo: Permedlová Nikola, Proactive Milevsko - 18,45
3. místo: Švomová Sydney, TJ Sokol Žďár nad Sáz. - 15,55

kategorie juniorky B
1. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 23,8
2. místo: Benešová Tereza, SK MG Mantila Brno - 23,45
3. místo: Králová Karin, Proactive Milevsko - 22

kategorie seniorky B
1. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 27,5
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 21,65
3. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 21,05



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...