Get Adobe Flash player

21.11.2021- MČR 2021 - KOMBINOVANÝ PROGRAM

soutěž jednotlivkyň

I. kategorie KP
1. místo: Daniela Frydrychová, TJ VS Praha - 23,45
2. místo: Anna Neumannová, SK MG Břeclav - 23,15
3. místo: Sára Kratochvílová, SK MG Břeclav - 23,10
14. místo: Maša Cimra, TJ Spartak Přerov - 19,95 - družstvo SM2
20. místo: Marie Kolářová, TJ Spartak Přerov - 18,15 - družstvo SM1

III. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 24,20
2. místo: Rebeka Poddaná, TJ VS Praha - 22,95
3. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,95 - družstvo SM1
21. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 19,25 - družstvo SM2

IV. kategorie KP
1. místo: Tereza Baranovská, SK MG Břeclav - 22,90
2. místo: Natálie Fikesová, TJ Sokol Brno Židenice - 22,55
3. místo: Kateřina Červová, MG Liberec - 22,05
4. místo: Denisa Karasová, TJ Spartak Přerov - 21,60 - družsgtvo SM1

soutěž družstev


družstvo Severomoravská oblast - SM1 - 3. místo
I. kategorie - Marie Kolářová, TJ Spartak Přerov, 20. místo
II. kategorie - Veronika Zajícová, TJ Sokol Třebovice, 4. místo
III. kategorie - Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov, 3. místo
IV. kategorie - Denisa Karasová, TJ Spartak Přerov, 4. místo
V. kategorie - Viktorie Dékany, TJ Sokol Třebovice, 5. místo

družstvo Severomoravská oblast - SM2 - 20. místo
I. kategorie - Maša Cimra, TJ Spartak Přerov, 14. místo
II. kategorie - Simona Vlniešková, TJ Sokol Třebovice, 14. místo
III. kategorie - Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov, 21. místo
IV. kategorie - bez zastoupení
V. kategorie - Dorota Čechová, TJ Sokol Třebovice, 17. místo



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...