Get Adobe Flash player

18.2.2023 - Severomoravská superliga

kategorie naděje starší B (2012)
1. místo: Němečková Michaela, SK MG Olomouc, CZE - 27,800
2. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov, CZE - 27,767
3. místo: Gruszková Ellen, La Pirouette Jeseník, CZE - 21,700

kategorie naděje starší B (2011)
1. místo: Mazancová Kateřina, SK MG Olomouc, CZE - 35,134
2. místo: Kučová Marie, TJ Spartak Přerov, CZE - 33,467
3. místo: Lesáková Zuzana, TJ Spartak Přerov, CZE - 33,034

kategorie juniorky B I (2010-2008)
1. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 40,883
2. místo: Tomečková MOnika, TJ Spartak Přerov, CZE - 39,167
3. místo: Brtníková Eliška, SK MG Olomouc, CZE - 37,083
5. místo: Mikešová Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 36,450
7. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov, CZE - 32,917

kategorie seniorky B (2007 starší)
1. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov, CZE - 41,833

Soutěž týmů 2
1. místo: Ostravarky, SSK Vítkovice - 83,166
2. místo: TJ Spartak Přerov 1, TJ Spartak Přerov - 77,750
3. místo: TJ Spartak Přerov 2, TJ Spartak Přerov - 74,051



9. - 10.12.2023 - Lucia Cup 2023

kategorie junior groups
1. místo: Asker, Asker Turnforening, NOR - 46,000
2. místo: Tromsø, Tromso turnforening, NOR - 38,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 36,650

Celý článek...
 

19.11.2023 - MČR společné skladby dvojice a trojice

kategorie seniorky
1. místo: TJ Spartak Přerov - 46,650
2. místo: SK TRASKO Vyškov - 46,200
3. místo: SKMG Máj České Budějovice - 45,000

 

18.11.2023 - MČR společné skladby linie A, Ostrava
kategorie juniorky
1. místo: SK TRASKO Vyškov - PIRÁTI - 43,100
2. místo: T.J.Sokol Hodkovičky-Tango - 42,550
3. místo: SK TART MS Brno - Juniorky - 42,350
8. místo: TJ Spartak Přerov - 18,550

 

12.11.2023 - La Pirouette Mountain Cup

kategorie Naděje mladší G (2013 a ml.)
1. místo: SK TART MS Brno - 34,800
2. místo: SSK Vítkovice - 31,550
3. místo: TJ Spartak Přerov - 26,450

Celý článek...
 

5.11.2023 - Creative Caps Cup

kategorie Seniorky (ročník 2007 a st.)
1. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 44,300
2. místo: SK Provo Brno, CZE, Blahová Sára, Opltová Klára - 39,500
3. místo: GK Velký Týnec, CZE, Krejčířová Lucie, Koblihová Sofie - 37,750

kategorie Naděje nejmladší C (ročník 2016 a ml.)
1. místo: SKP MG BRNO - 32,950
2. místo: SK Provo Brno 2016, CZE - 31,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 27,450

Celý článek...