Get Adobe Flash player

5.11.2023 - Creative Caps Cup

kategorie Seniorky (ročník 2007 a st.)
1. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 44,300
2. místo: SK Provo Brno, CZE, Blahová Sára, Opltová Klára - 39,500
3. místo: GK Velký Týnec, CZE, Krejčířová Lucie, Koblihová Sofie - 37,750

kategorie Naděje nejmladší C (ročník 2016 a ml.)
1. místo: SKP MG BRNO - 32,950
2. místo: SK Provo Brno 2016, CZE - 31,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 27,450

kategorie Naděje nejmladší B (ročník 2015 a ml.)
1. místo: SK MG MANTILA Brno, CZE - 32,250
2. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 29,400

kategorie Naděje mladší (ročník 2013 a ml.)
1. místo: SKP MG BRNO 2013, CZE - 38,600
2. místo: SSK Vítkovice, CZE - 31,250
3. místo: TJ Rapid Bratislava 2013, CZE - 27,350
5. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 24,850

kategorie Naděje starší (ročník 2011 a ml.)
1. místo: SKP MG BRNO, CZE - 42,650
2. místo: SK Provo Brno, CZE - 38,750
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 26,950

kategorie Juniorky (ročník 2008-2010)
1. místo: SK MG Mantila Brno, CZE - 38,250
2. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 36,850
3. místo: SK Provo Brno, CZE - 36,050



23.3.2024 - 2. závod 2. ročníku Severomoravské Superligy

kategorie Naděje nejmladší B(2015)
1. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,100
2. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 13,150
3. místo: Černá Elen, SK MG Havířov, CZE - 13,050

Celý článek...
 

23.3.2024 - TŘEBOVICKÝ ČERTÍK

kat. 1. KPMG ročník narození 2016
1. místo: Bradáčová Veronika, SK MG Břeclav - 21,4
2. místo: Kociánová Markéta, Sport Centrum Brno - 19,2
3. místo: Říhová Tereza, Sport Centrum Brno - 18,85
6. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 17,65
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 15,7

Celý článek...
 

2.3.2024 - 5. International Civitas Nova Cup

kategorie Team Juniors (2009 - 2010)
1. místo: LZ WN Juniors 1 - 89,250
2. místo: Turnsport Austria Juniorinnen - 83,000
3. místo: Allgemeiner Turnverein Graz Juniors - 78,900
7. místo: START2 - Nela Hasoňová, Adéla Mikešová, Veronika Chatrná, Michaela Koritárová - 72,200

Celý článek...
 

24.2.2024 - 1. závod 2. ročníku Severomoravské superligy

kategorie naděje nejmladší B (2015)
1. místo: Žáčková Elen,SK MG Olomouc, CZE - 16,400
2. místo: Karhanová Anna, SK MG Olomouc, CZE - 16,233
3. místo: Poprachová Anna, SK MG Olomouc, CZE - 15,617
5. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 14,400

Celý článek...
 

9. - 10.12.2023 - Lucia Cup 2023

kategorie junior groups
1. místo: Asker, Asker Turnforening, NOR - 46,000
2. místo: Tromsø, Tromso turnforening, NOR - 38,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 36,650

Celý článek...