Get Adobe Flash player

9. - 10.12.2023 - Lucia Cup 2023

kategorie junior groups
1. místo: Asker, Asker Turnforening, NOR - 46,000
2. místo: Tromsø, Tromso turnforening, NOR - 38,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 36,650

kategorie senior duo/trio
1. místo: Savolainen, Järveläinen, Imatran Voimistelijat, FIN - 40,150
2. místo: Tynning Bergestuen, M & F, Asker Turnforening, NOR - 38,650
3. místo: TJ Spartak Přerov , CZE - 36,600

kategorie Junior 08/09 cat B
1. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov, CZE - 45,550
2. místo: Routasalo Minttu, Olarin voimistelijat, FIN - 41,575
3. místo: Koritarová Michaela, TJ Spartak Přerov, CZE - 41,000
9. místo: Mikešková Adéla, TJ Spartak Přerov, CZE - 34,350

kategorie senior cat B
1. místo: Dubonets Anna, Asker Turnforening, UKR - 47,850
2. místo: Lassen-Pedersen  Nathalie, Kolbotn IL, NOR - 44,550
3. místo: Pelikhataya  Viktoriya, GCF Uppsala, SWE - 44,350
6. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov, CZE - 42,100



23.3.2024 - 2. závod 2. ročníku Severomoravské Superligy

kategorie Naděje nejmladší B(2015)
1. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,100
2. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 13,150
3. místo: Černá Elen, SK MG Havířov, CZE - 13,050

Celý článek...
 

23.3.2024 - TŘEBOVICKÝ ČERTÍK

kat. 1. KPMG ročník narození 2016
1. místo: Bradáčová Veronika, SK MG Břeclav - 21,4
2. místo: Kociánová Markéta, Sport Centrum Brno - 19,2
3. místo: Říhová Tereza, Sport Centrum Brno - 18,85
6. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 17,65
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 15,7

Celý článek...
 

2.3.2024 - 5. International Civitas Nova Cup

kategorie Team Juniors (2009 - 2010)
1. místo: LZ WN Juniors 1 - 89,250
2. místo: Turnsport Austria Juniorinnen - 83,000
3. místo: Allgemeiner Turnverein Graz Juniors - 78,900
7. místo: START2 - Nela Hasoňová, Adéla Mikešová, Veronika Chatrná, Michaela Koritárová - 72,200

Celý článek...
 

24.2.2024 - 1. závod 2. ročníku Severomoravské superligy

kategorie naděje nejmladší B (2015)
1. místo: Žáčková Elen,SK MG Olomouc, CZE - 16,400
2. místo: Karhanová Anna, SK MG Olomouc, CZE - 16,233
3. místo: Poprachová Anna, SK MG Olomouc, CZE - 15,617
5. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 14,400

Celý článek...
 

9. - 10.12.2023 - Lucia Cup 2023

kategorie junior groups
1. místo: Asker, Asker Turnforening, NOR - 46,000
2. místo: Tromsø, Tromso turnforening, NOR - 38,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 36,650

Celý článek...