Get Adobe Flash player

ÚNOR 2013:

23.02.2013 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

BŘEZEN 2013:

23.03.2013 - Goodwill cup - VÝSLEDKY

23.03.2013 -  Veselská panenka - VÝSLEDKY

29.03.2013 - Baby Cup - VÝSLEDKY

DUBEN 2013:

06.04.2013 - Jarní pohár - VÝSLEDKY 

07.04.2013 - Baver cup - VÝSLEDKY

07.04.2013 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

13.04.2013 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

14.04.2013 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

20.04.2013 - Pribinov pohár - VÝSLEDKY

21.04.2013 - O vinohradský hrozen - VÝSLEDKY

27.04.2013 - Oblastní přebor Vítkovice - VÝSLEDKY 

KVĚTEN 2013:

01.05.2013 - Spring cup - VÝSLEDKY

11.05. - 12.05.2013 - MČR - VÝSLEDKY

08.05.2013 - Oblastní přebor Ostrava - VÝSLEDKY

18.05.2013 - MČR Havířov - VÝSLEDKY

25.05.2013 - O pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

ČERVEN 2013:

02.06.2013 - MČR Ostrava - VÝSLEDKY

15. - 16.6.2013 - Pécs Cup Hungary -  VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2013: 

19.10.2013 - O Veselský pohár - VÝSLEDKY

25.10.2013 - OP ve spol. skladbách - VÝSLEDKY

26.10.2013 - Creative caps cup - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2013

02.11.2013 - Trasko cup - VÝSLEDKY

09.11.2013 - Třebíčský podzim - VÝSLEDKY

16.11.2013 - III. Českomoravský pohár - VÝSLEDKY 

17.11.2013 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

23.11.2013 - Chodov cup 2013 - VÝSLEDKY

23.11.2013 - Líšeňský pohár - VÝSLEDKY

30.11.2013 - MČR ve spol. skladbách - VÝSLEDKY

PROSINEC 2013

08.12.2013 - Jihlavský ježek - VÝSLEDKY

21.12.2013 - Bowling - VÝSLEDKY

 

 

 

2013 - kalendář akcí
 
leden
červenec
srpen
září

 

 

 



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...