Get Adobe Flash player

ÚNOR 2013:

23.02.2013 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

BŘEZEN 2013:

23.03.2013 - Goodwill cup - VÝSLEDKY

23.03.2013 -  Veselská panenka - VÝSLEDKY

29.03.2013 - Baby Cup - VÝSLEDKY

DUBEN 2013:

06.04.2013 - Jarní pohár - VÝSLEDKY 

07.04.2013 - Baver cup - VÝSLEDKY

07.04.2013 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

13.04.2013 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

14.04.2013 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

20.04.2013 - Pribinov pohár - VÝSLEDKY

21.04.2013 - O vinohradský hrozen - VÝSLEDKY

27.04.2013 - Oblastní přebor Vítkovice - VÝSLEDKY 

KVĚTEN 2013:

01.05.2013 - Spring cup - VÝSLEDKY

11.05. - 12.05.2013 - MČR - VÝSLEDKY

08.05.2013 - Oblastní přebor Ostrava - VÝSLEDKY

18.05.2013 - MČR Havířov - VÝSLEDKY

25.05.2013 - O pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

ČERVEN 2013:

02.06.2013 - MČR Ostrava - VÝSLEDKY

15. - 16.6.2013 - Pécs Cup Hungary -  VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2013: 

19.10.2013 - O Veselský pohár - VÝSLEDKY

25.10.2013 - OP ve spol. skladbách - VÝSLEDKY

26.10.2013 - Creative caps cup - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2013

02.11.2013 - Trasko cup - VÝSLEDKY

09.11.2013 - Třebíčský podzim - VÝSLEDKY

16.11.2013 - III. Českomoravský pohár - VÝSLEDKY 

17.11.2013 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

23.11.2013 - Chodov cup 2013 - VÝSLEDKY

23.11.2013 - Líšeňský pohár - VÝSLEDKY

30.11.2013 - MČR ve spol. skladbách - VÝSLEDKY

PROSINEC 2013

08.12.2013 - Jihlavský ježek - VÝSLEDKY

21.12.2013 - Bowling - VÝSLEDKY

 

 

 

2013 - kalendář akcí
 
leden
červenec
srpen
září

 

 

 



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...