Get Adobe Flash player

ÚNOR 2013:

23.02.2013 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

BŘEZEN 2013:

23.03.2013 - Goodwill cup - VÝSLEDKY

23.03.2013 -  Veselská panenka - VÝSLEDKY

29.03.2013 - Baby Cup - VÝSLEDKY

DUBEN 2013:

06.04.2013 - Jarní pohár - VÝSLEDKY 

07.04.2013 - Baver cup - VÝSLEDKY

07.04.2013 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

13.04.2013 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

14.04.2013 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

20.04.2013 - Pribinov pohár - VÝSLEDKY

21.04.2013 - O vinohradský hrozen - VÝSLEDKY

27.04.2013 - Oblastní přebor Vítkovice - VÝSLEDKY 

KVĚTEN 2013:

01.05.2013 - Spring cup - VÝSLEDKY

11.05. - 12.05.2013 - MČR - VÝSLEDKY

08.05.2013 - Oblastní přebor Ostrava - VÝSLEDKY

18.05.2013 - MČR Havířov - VÝSLEDKY

25.05.2013 - O pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

ČERVEN 2013:

02.06.2013 - MČR Ostrava - VÝSLEDKY

15. - 16.6.2013 - Pécs Cup Hungary -  VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2013: 

19.10.2013 - O Veselský pohár - VÝSLEDKY

25.10.2013 - OP ve spol. skladbách - VÝSLEDKY

26.10.2013 - Creative caps cup - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2013

02.11.2013 - Trasko cup - VÝSLEDKY

09.11.2013 - Třebíčský podzim - VÝSLEDKY

16.11.2013 - III. Českomoravský pohár - VÝSLEDKY 

17.11.2013 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

23.11.2013 - Chodov cup 2013 - VÝSLEDKY

23.11.2013 - Líšeňský pohár - VÝSLEDKY

30.11.2013 - MČR ve spol. skladbách - VÝSLEDKY

PROSINEC 2013

08.12.2013 - Jihlavský ježek - VÝSLEDKY

21.12.2013 - Bowling - VÝSLEDKY

 

 

 

2013 - kalendář akcí
 
leden
červenec
srpen
září

 

 

 



8.12.2019 - MČR v MG 2019 - Karlovy Vary

kategorie juniorky (2004 - 2006) se švihadly
1. místo: T.J. Sokol Hodkovičky - 21,250
2. místo: SKP MG Brno - 19,800
3. místo: TJ ZŠ Hostivař - 19,550
5. místo: TJ Spartak Přerov - 16,600

kategorie NST (2007 a mladší) se švihadly a míči
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava - 24,300
2. místo: SK TART MS Brno - 21,800
3. místo: SK TRASKO Vyškov - 21,400
12. místo: TJ Spartak Přerov - 6,300

 

29.11. - 1.12.2019 - Mikulas Kupa 2019

kategorie Group 2008-2009-A
1. místo: SKP MG Brno/CZE - 22,500
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 21,300
3. místo: SKP MG Brno/CZE - 16,900

kategorie Group junior-A
1. místo: MGFSO/RUS - 33,400
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 24,400

 

23.11.2019 - Žďárská popelka

kategorie naděje starší 2007 + ml.
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava, CZE - 25,850
2. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE - 20,400
3. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 19,550
6. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 9,900

kategorie juniorky 2004 - 2006
1. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 20,450
2. místo: SK MG MANTILA Brno, CZE - 18,100
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 10,250

 

17.11.2019 - Sametová stuha
kategorie dvojice a trojice
naděje nejmladší B 2012 a ml, A 2010 a ml.
1. místo: SK PROVO Brno A - 8,950
2. místo: SK MG Havířov - 7,300
3. místo: SK PROVO Brno B - 5,300
4. místo: TJ Spartak Přerov - 3,400

Celý článek...