Get Adobe Flash player

BŘEZEN 2022:

27.03.2022 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

DUBEN 2022:

02.04.2022 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

03.04.2022 - XXI. Ajur Cup - VÝSLEDKY

09.04.2022 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

10.04.2022 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

16.04.2022 - Vyškovský pohár - VÝSLEDKY

23.04.2022 - O pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

24.04.2022 - OP Severomoravské oblasti - VÝSLEDKY

24.4.2022 - Hradecká korunka 2022 -  VÝSLEDKY

30.04. 2022 - O Líšeňskou gymnastku - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2022:

01.05.2022 - Veselská stuha 2022 - VÝSLEDKY

14. - 15. 5. 2022 -  MČR 2022 - VÝSLEDKY

21. - 22.5.2022 - MČR Hradec Králové - VÝSLEDKY

28.05.2022 - Jarní kohoutovický pohár 2022 - ZP - VÝSLEDKY

ČERVEN 2022:

05.06.2022 - MČR komb. program moderní gymnastiky - VÝSLEDKY

06.06.2022 - International Young Talents of Vienna Cup - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2022:

22.10.2022 - TRASKO CUP - VÝSLEDKY

28.10.2022 - O pohár Královny Elišky - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2022:

05.11.2022 - Obastní přebor Severomoravské oblasti - VÝSLEDKY

06.11.2022 - Creative Caps Cup 2022 - VÝSLEDKY

12.11.2022 - RYCON CUP - VÝSLEDKY

12.11.2022 - Žďárská Popelka - VÝSLEDKY

13.11.2022 - MANTILA Gym Cup - VÝSLEDKY

17.11.2022 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

19.11.2022 - MČR Společných skladeb - linie A - VÝSLEDKY

2022 - kalendář akcí
 
leden
červenec
únor
srpen
září
prosinec

 

 



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...