Get Adobe Flash player

BŘEZEN 2014:

01.03.2014 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

15.03.2014 - 20. Baby cup - VÝSLEDKY

22.03.2014 - PM Cup 2014 - VÝSLEDKY

22.03.2014 - Pribinov pohár - VÝSLEDKY

29.03.2014 - Žďárská sněženka - VÝSLEDKY

30.03.2014 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

30.03.2014 - Spring cup, S. moravia cup - VÝSLEDKY

DUBEN 2014:

05.04.2014 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

12.04.2014 - AJUR CUP - VÝSLEDKY

12.04.2014 - Břeclavský sněhulák - VÝSLEDKY

13.04.2014 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2014:

03.05.2014 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

08.05.2014 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

10.05.2014 - MČR kadetek ml. a st. Brno - VÝSLEDKY

11.05.2014 - MČR dorostenek Brno - VÝSLEKY

24.05.2014 - O pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

25.05.2014 - Závod ke dni dětí - VÝSLEDKY

25.05.2014 - Kohoutovický pohár - VÝSLEDKY

31. 05.2014 - MČR ZPMG 2014 - VÝSLEDKY

ČERVEN 2014:

01.06.2014 - MČR KPMG 2014 - VÝSLEDKY

14.06.2014 - 16. MT Maribor 2014 - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2014:

24.10.2014 - Oblastní přebor - VÝSLEDKY

25.10.2014 - Creativ Caps Cup - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2014:

01.11.2014 - TRASKO Cup 2014 - VÝSLEDKY

01.11.2014 - KLOKAN 2014 - VÝSLEDKY

08.11.2014 - Rycon Cup 2014 - VÝSLEDKY

08.11.2014 - 6. ročník VALAŠSKÉHO PODZIMNÍHO ZÁVODU - VÝSLEDKY

09.11.2014 - Jihlavský ježek 2014 - VÝSLEDKY

17.11.2014 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

22.11.2014 - III. Líšeňský pohár - VÝSLEDKY

23.11.2014 - Systherm cup - VÝSLEDKY

23.11.2014 - Brněnský drak - VÝSLEDKY

29.11.2014 - MČR Jablonec nad Nisou - VÝSLEDKY

PROSINEC 2014

20.12.2014 - Bowlingový turnaj - VÝSLEDKY

 

 

2014 - kalendář akcí
 
leden
červenec
únor
srpen
září

 

 



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...