Get Adobe Flash player

BŘEZEN 2014:

01.03.2014 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

15.03.2014 - 20. Baby cup - VÝSLEDKY

22.03.2014 - PM Cup 2014 - VÝSLEDKY

22.03.2014 - Pribinov pohár - VÝSLEDKY

29.03.2014 - Žďárská sněženka - VÝSLEDKY

30.03.2014 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

30.03.2014 - Spring cup, S. moravia cup - VÝSLEDKY

DUBEN 2014:

05.04.2014 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

12.04.2014 - AJUR CUP - VÝSLEDKY

12.04.2014 - Břeclavský sněhulák - VÝSLEDKY

13.04.2014 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2014:

03.05.2014 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

08.05.2014 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

10.05.2014 - MČR kadetek ml. a st. Brno - VÝSLEDKY

11.05.2014 - MČR dorostenek Brno - VÝSLEKY

24.05.2014 - O pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

25.05.2014 - Závod ke dni dětí - VÝSLEDKY

25.05.2014 - Kohoutovický pohár - VÝSLEDKY

31. 05.2014 - MČR ZPMG 2014 - VÝSLEDKY

ČERVEN 2014:

01.06.2014 - MČR KPMG 2014 - VÝSLEDKY

14.06.2014 - 16. MT Maribor 2014 - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2014:

24.10.2014 - Oblastní přebor - VÝSLEDKY

25.10.2014 - Creativ Caps Cup - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2014:

01.11.2014 - TRASKO Cup 2014 - VÝSLEDKY

01.11.2014 - KLOKAN 2014 - VÝSLEDKY

08.11.2014 - Rycon Cup 2014 - VÝSLEDKY

08.11.2014 - 6. ročník VALAŠSKÉHO PODZIMNÍHO ZÁVODU - VÝSLEDKY

09.11.2014 - Jihlavský ježek 2014 - VÝSLEDKY

17.11.2014 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

22.11.2014 - III. Líšeňský pohár - VÝSLEDKY

23.11.2014 - Systherm cup - VÝSLEDKY

23.11.2014 - Brněnský drak - VÝSLEDKY

29.11.2014 - MČR Jablonec nad Nisou - VÝSLEDKY

PROSINEC 2014

20.12.2014 - Bowlingový turnaj - VÝSLEDKY

 

 

2014 - kalendář akcí
 
leden
červenec
únor
srpen
září

 

 



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...