Get Adobe Flash player

BŘEZEN 2016:

11.-12.3.2016 - XIII Miedz. turniej w gim. art. Krakow - VÝSLEDKY

12.3.2016 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

19.3.2016 -  Veselská panenka - VÝSLEDKY

20.3.2016 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

26.3.2016 - "AJUR CUP" Hradec Králové - VÝSLEDKY

DUBEN 2016:

02.04.2016 - Žďárská sněžěnka - VÝSLEDKY

02.04.2016 - 22. Baby Cup - VÝSLEDKY

03.04.2016 - Zlínský střevíček - VÝSLEDKY

08.04.2016 - Spring cup 2016 - VÝSLEDKY

09.04.2016 -  13th Inter. Tournament of rh. gym.

                      "PM CUP",  Varšava - VÝSLEDKY

10.04.2016 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

16.04.2016 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

23.04.2016 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

24.04.2016 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2016:

07.05.2016 - Ostravský pohár  - VÝSLEDKY

14.05.2016 - Májový pohár - VÝSLEDKY

14. - 15.5.2016 - MČR kadetek ml. a st. - VÝSLEDKY

ČERVEN 2016:

04. - 05.06.2016 - MČR KPMG 2016 - VÝSLEDKY

12. 06. 2016 - Mini Mimi summer tournament 2016 - VÝSLEDKY

10. - 12. 6. 2016 - XXXVII Międz. Turniej Gim. Art., Wroclav - VÝSLEDKY

ZÁŘÍ 2016:

11.09.2016 - Wieliczka Cup, Polsko - VÝSLEDKY

14.09.2016 - Přebor severomoravské oblasti I.VT 2016, Brno -  VÝSLEDKY

17.09.2016 - XXIII. O Hradeckou stuhu 2016 -  VÝSLEDKY

24. - 25.9.2016 - MČR seniorek v MT - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2016

22.10.2016 - O Veselský pohár 2016 - VÝSLEDKY

28.10.2016 - OP ve spol. skladbách - VÝSLEDKY

29.10.2016 -  Creative caps cup 2016 - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2016:

13.11.2016 - Kohoutovický MANTILA GYM CUP - VÝSLEDKY

17.11.2016 - Rycon cup - VÝSLEDKY

19.11.2016  TRASKO Cup - VÝSLEDKY

26.11.2016 - Mistrovství ČR společných skladeb - VÝSLEDKY

 

2016 - kalendář akcí
 
leden
červenec
únor
srpen
prosinec

 

 



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...