Get Adobe Flash player

ÚNOR 2015:

25.02.2015 - OP severomor. - VÝSLEDKY 

BŘEZEN 2015:

07.03.2015 - MČR seniorek I.VT, Brno - VÝSLEDKY

08.03.2015 - 21. Baby Cup - VÝSLEDKY

15.03.2015 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

22.03.2015 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

28.03.2015 - Žďárská sněženka - VÝSLEDKY

DUBEN 2015:

04.04.2015 - "AJUR CUP" Hradec Králové - VÝSLEDKY

11.04.2015 -  Goodwill cup 2015 - VÝSLEDKY

11.04.2015 - Jarní pohár 2015 - VÝSLEDKY

12.04.2015 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

12.04.2015 - Spring cup 2015 - VÝSLEDKY

18.04.2015 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

19.04.2015 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

25.04.2015 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2015:

09.05.2015 - O pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

16.05.2015 - Májový pohár - VÝSLEDKY

16.- 17.05.2015 - MČR jednotl. - Třebíč - VÝSLEDKY

23.05.2015 - MČR v kategorii dorostenek - VÝSLEDKY

23.-24.05.2015 - VIII. Pécs Cup Hungary - VÝSLEDKY

30.5.2015 - MČR naději mladších Brno - VÝSLEDKY

ČERVEN 2015:

06. - 07.06.2015 - MČR KPMG Chomutov - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2015:

10.10.2015 - Moravský pohár I - VÝSLEDKY

17.10.2015 - Moravský pohár II - VÝSLEDKY

23.10.2015 - Oblastní přebor ve spol. skl. - VÝSLEDKY

24.10.2015 - Creative caps Cup - VÝSLEDKY

31.10.2015 - Moravský pohár III - VÝSLEDKY

30.10. - 01.11.2015 - "Happy Cup", Gent - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2015:

01.11.2015 - TRASKO Cup 2015 - VÝSLEDKY

08.11.2015 - Brněnský drak - M. pohár IV - VÝSLEDKY

08.11.2015 - Kohout. MANTILA GYM CUP - VÝSLEDKY

15.11.2015 - Žďárská popelka 2015 - VÝSLEDKY

17.11.2015 - Sametová stuha 2015 - VÝSLEDKY

21.11.2015 - Systherm cup 2015 - VÝSLEDKY

22.11.2015 - Líšeňský pohár 2015 - VÝSLEDKY

22.11.2015 - Chodov Cup 2015 - VÝSLEDKY

28.11.2015 - MČR ve spol. skladbách - VÝSLEDKY

29.11.2015 - Českomor. pohár - finále - VÝSLEDKY

PROSINEC 2015:

19.12.2015 - Bowlingový turnaj - VÝSLEDKY

 

2015 - kalendář akcí
 
leden
červenec
srpen
září

 

 



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...