Get Adobe Flash player

ÚNOR 2015:

25.02.2015 - OP severomor. - VÝSLEDKY 

BŘEZEN 2015:

07.03.2015 - MČR seniorek I.VT, Brno - VÝSLEDKY

08.03.2015 - 21. Baby Cup - VÝSLEDKY

15.03.2015 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

22.03.2015 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

28.03.2015 - Žďárská sněženka - VÝSLEDKY

DUBEN 2015:

04.04.2015 - "AJUR CUP" Hradec Králové - VÝSLEDKY

11.04.2015 -  Goodwill cup 2015 - VÝSLEDKY

11.04.2015 - Jarní pohár 2015 - VÝSLEDKY

12.04.2015 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

12.04.2015 - Spring cup 2015 - VÝSLEDKY

18.04.2015 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

19.04.2015 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

25.04.2015 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2015:

09.05.2015 - O pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

16.05.2015 - Májový pohár - VÝSLEDKY

16.- 17.05.2015 - MČR jednotl. - Třebíč - VÝSLEDKY

23.05.2015 - MČR v kategorii dorostenek - VÝSLEDKY

23.-24.05.2015 - VIII. Pécs Cup Hungary - VÝSLEDKY

30.5.2015 - MČR naději mladších Brno - VÝSLEDKY

ČERVEN 2015:

06. - 07.06.2015 - MČR KPMG Chomutov - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2015:

10.10.2015 - Moravský pohár I - VÝSLEDKY

17.10.2015 - Moravský pohár II - VÝSLEDKY

23.10.2015 - Oblastní přebor ve spol. skl. - VÝSLEDKY

24.10.2015 - Creative caps Cup - VÝSLEDKY

31.10.2015 - Moravský pohár III - VÝSLEDKY

30.10. - 01.11.2015 - "Happy Cup", Gent - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2015:

01.11.2015 - TRASKO Cup 2015 - VÝSLEDKY

08.11.2015 - Brněnský drak - M. pohár IV - VÝSLEDKY

08.11.2015 - Kohout. MANTILA GYM CUP - VÝSLEDKY

15.11.2015 - Žďárská popelka 2015 - VÝSLEDKY

17.11.2015 - Sametová stuha 2015 - VÝSLEDKY

21.11.2015 - Systherm cup 2015 - VÝSLEDKY

22.11.2015 - Líšeňský pohár 2015 - VÝSLEDKY

22.11.2015 - Chodov Cup 2015 - VÝSLEDKY

28.11.2015 - MČR ve spol. skladbách - VÝSLEDKY

29.11.2015 - Českomor. pohár - finále - VÝSLEDKY

PROSINEC 2015:

19.12.2015 - Bowlingový turnaj - VÝSLEDKY

 

2015 - kalendář akcí
 
leden
červenec
srpen
září
 

Závody a výsledky 2011

Závody a výsledky 2012

Závody a výsledky 2013

Závody a výsledky 2014

Závody a výsledky 2016

Závody a výsledky 2017

Závody a výsledky 2018

Závody a výsledky 2019

Závody a výsledky 2020

Závody a výsledky 2021

Závody a výsledky 2022

 

 



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...