Get Adobe Flash player

BŘEZEN 2018:

04.03.2018 - Pohár. závod v komb.programu MG - VÝSLEDKY

11.03.2018 - 24. Baby Cup - VÝSLEDKY

17.03.2018 - Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

24.03. - 25.03.2018 - Princess of Hearts - VÝSLEDKY

24.03.2018 - Zlínská kočka - VÝSLEDKY

31.03.2018 - XIX.  " AJUR CUP Velikonoční pomlázka " - VÝSLEDKY

DUBEN 2018:

08.04.2018 - O Líšeňskou gymnastku - VÝSLEDKY

14.04.2018 - O Vinohradský hrozen - VÝSLEDKY

15.04.2018 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

21.04.2018 - Mantila Gym Cup - VÝSLEDKY

22.04.2018 - Jarní pohár - VÝSLEDKY

28.04.2018 - Přerovská stuha - VÝSLEDKY

29.04.2018 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2018:

12.05.2018 - Májový pohár - VÝSLEDKY

13.05.2018 - MČR dorostenek - VÝSLEDKY

19.05.2018 - MČR kadetek mladších - VÝSLEDKY

20.05.2018 - MČR kadetek starších - VÝSLEDKY

ČERVEN 2018:

03.06.2018 - MČR v KPMG - VÝSLEDKY

19.06.2018 - 41 MIEDZ. TURNIEJ W GIM. ART.- WROCŁ. - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2018:

21.10.2018 - Kohoutovický Mantila Cup 2018 - VÝSLEDKY

27.10.2018 - Creative Caps Cup 2018 - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2018:

04.11.2018 - Vinohradský pohár 2018 - VÝSLEDKY

17.11.2018 - Sametová stuha 2018 - VÝSLEDKY

24.11.2018 - Žďárská popelka 2018 - VÝSLEDKY

PROSINEC 2018:

02.12.2018 - Advent Cup 2018 - VÝSLEDEK

08. - 09.12.2018 - MČR v MG 2018 - K. Vary - VÝSLEDEK

 

2018 - kalendář akcí
 
leden
červenec
únor
srpen
září

 

 



23.3.2024 - 2. závod 2. ročníku Severomoravské Superligy

kategorie Naděje nejmladší B(2015)
1. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 15,100
2. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 13,150
3. místo: Černá Elen, SK MG Havířov, CZE - 13,050

Celý článek...
 

23.3.2024 - TŘEBOVICKÝ ČERTÍK

kat. 1. KPMG ročník narození 2016
1. místo: Bradáčová Veronika, SK MG Břeclav - 21,4
2. místo: Kociánová Markéta, Sport Centrum Brno - 19,2
3. místo: Říhová Tereza, Sport Centrum Brno - 18,85
6. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 17,65
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 15,7

Celý článek...
 

2.3.2024 - 5. International Civitas Nova Cup

kategorie Team Juniors (2009 - 2010)
1. místo: LZ WN Juniors 1 - 89,250
2. místo: Turnsport Austria Juniorinnen - 83,000
3. místo: Allgemeiner Turnverein Graz Juniors - 78,900
7. místo: START2 - Nela Hasoňová, Adéla Mikešová, Veronika Chatrná, Michaela Koritárová - 72,200

Celý článek...
 

24.2.2024 - 1. závod 2. ročníku Severomoravské superligy

kategorie naděje nejmladší B (2015)
1. místo: Žáčková Elen,SK MG Olomouc, CZE - 16,400
2. místo: Karhanová Anna, SK MG Olomouc, CZE - 16,233
3. místo: Poprachová Anna, SK MG Olomouc, CZE - 15,617
5. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 14,400

Celý článek...
 

9. - 10.12.2023 - Lucia Cup 2023

kategorie junior groups
1. místo: Asker, Asker Turnforening, NOR - 46,000
2. místo: Tromsø, Tromso turnforening, NOR - 38,600
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 36,650

Celý článek...