Get Adobe Flash player

BŘEZEN 2019:

09.03.2019 - MONT CUP - VÝSLEDKY

10.03.2019 - Třebovický čertík - VÝSLEDKY

23.03.2019 - Mickey Mouse Cup 2019 - VÝSLEDKY

30.03.2019 - Greater Reg. & BeNeLux Cup open 2019 - VÝSLEDKY

31.03.2019 - Veselská stuha 2019 - VÝSLEDKY

DUBEN 2019:

06.04.2019 - Přerovká stuha - VÝSLEDKY

07.04.2019 - Přerovská stužka - VÝSLEDKY

13.04.2019 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

13.04.2019 - Zlínská kočka - VÝSLEDKY

14.04.2019 - Spring Cup a South Moravia Cup - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2019:

04.05.2019 - Pohár města Ostravy - VÝSLEDKY

11.05.2019 - Májový pohár - VÝSLEDKY

11.05.2019 - MČR kadetky mladší - VÝSLEDKY

18. a 19.05.2019 - MČR Jablonec nad Nisou - VÝSLEDKY

ČERVEN 2019:

02.06.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova - VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2019:

12.10.2019 - O veselský pohár -  VÝSLEDKY

19.10.2019 - South Moravia Cup II. SKP MG Brno - VÝSLEDKY

26.10.2019 - Creative Caps Cup - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2019:

02.11.2019 - Vinohradský pohár - VÝSLEDKY

17.11.2019 - Sametová stuha - VÝSLEDKY

23.11.2019 - Žďárská popelka - VÝSLEDKY

PROSINEC 2019:

29.11.2019 - 1.12.2019 - Mikulas Kupa 2019 - VÝSLEDKY

08.12.2019 - MČR 2019 - K. Vary - VÝSLEDKY

2019 - kalendář akcí
 
leden
červenec
únor
srpen
září

 

 



4.10.2020 - KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP
kategorie naděje starší 2009
1. místo: Anna Kofroňová, LA PIROUETTE Jeseník - 22,00
2. místo: Šárka Trnková, RG ESPRIT - 20,90
3. místo: Zuzana Krejčová, RG ESPRIT - 17,70
4. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 17,00

kategorie kadetky mladší 2009, 2008
1. místo: Natali Berková, SK MG MANTILA Brno - 23,30
2. místo: Sofie Václavíčková, SK MG MANTILA Brno - 22,15
3. místo: Karin Králová, Proactive Milevsko - 20,45
14. místo: Olívie Dočekalová, TJ Spartak Přerov - 13,25

Celý článek...
 

4.10.2020 - Českomoravský pohár I. kolo

III. kategorie
1. místo: ASPV Brno - 23,850
2. místo: TJ Spartak Přerov - 21,750
3. místo: MG Lužánky Brno - 19,850

I. kategorie
1. místo: TJ Tesla Brno - 20,400
2. místo: MG Lužánky Brno - 19,400
3. místo: KMG Zlín Bella - 19,000
5. místo: TJ Spartak Přerov - 15,500

 

19.9.2020 - Oblastní přebor Severomoravská oblastní komise moderní gymnastiky

kategorie naděje nejmladší B (2012)
1. místo: Švorčíková Magdaléna, TJ Spartak Přerov - 7,750
2. místo: Gruzsková Ellen, La Pirouette Jesenik - 6,800
3. místo: Němcová Elena, La Pirouette Jesenik - 5,000

kategorie naděje starší B (2009)
1. místo: Kofroňová Anna, La Pirouette Jeseník - 34,850
2. místo: Hýžová Emily, SK MG Havířov - 33,600
3. místo: Lhotská Kristýna, SK MG Havířov - 30,900
4. místo: Hasoňová Nela, TJ Spartak Přerov - 30,400

 

5.9.2020 - O pohár města Ostravy - 24. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

kategorie dorostenky
1. místo: Gierach Natalia, MKS Dąbrówka Poznań  - 23,550
2. místo: Kocová Kateřina, TJ Slavoj Plzeň - 22,750
3. místo: Vařáková Kateřina, TJ Spartak Přerov - 21,550

kategorie kadetky starší
1. místo: Tomicová Rebecca, SKP MG Brno - 23,400
2. místo: Rydzewska Michalina, MKS Dąbrówka Poznanń Poland - 22,300
3. místo: Tenorová Tereza, SG MG MANTILA BRNO - 20,650
4. místo: Zbožínková Eliška, TJ Spartak Přerov - 20,200
8. místo: Dočekalová Stela, TJ Spartak Přerov - 19,650

Celý článek...