Get Adobe Flash player

ÚNOR 2017:

26. 02. 2017 -  Třebovický čertík - VÝSLEDKY

BŘEZEN 2017:

25.03.2017 - Baby Cup - VÝSLEDKY

DUBEN 2017:

01.04.2017 - Veselská panenka - VÝSLEDKY

02.04.2017 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

08.04.2017 - Alena Fialová Memorial - VÝSLEDKY

09.04.2017 -  Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

09.04.2017 - O Líšeňskou gymnastku - VÝSLEDKY

22.04.2017 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

23.04.2017 - Kohoutovický MANTILA GYM Cup - VÝSLEDKY

29.04.2017 - Přerovská stuha 2017 - VÝSLEDKY

30.04.2017 - Přerovská stužka 2017 - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2017:

06.-07.05.2017 - London Spring Cup 2017 - VÝSLEDKY

13.05.2017 - Májový pohár - VÝSLEDKY

14.05.2017 - MČR Kadetky starší 2017 -  VÝSLEDKY

20.05.2017 - MČR dorostenek Karlovy Vary -  VÝSLEDKY

ČERVEN 2017:

04.06.2017 - MČR kombinovaný program 2017 -  VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2017:

14.10.2017 - O Veselský pohár - VÝSLEDKY

21.10.2017 - O Líšeňský pohár - VÝSLEDKY

28.10.2017 - Creative Caps cup 2017 - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2017:

04.11.2017 - Třebičský podzim - VÝSLEDKY

12.11.2017 TRASKO Cup 2017 - VÝSLEDKY

19.11.2017 - Bítešský koláč - VÝSLEDKY

25.11.2017 - MČR společných skladeb 2017 linie A - VÝSLEDKY

PROSINEC 2017:

02.12.2017 - MČR spol. skladeb - dvojice a trojice - VÝSLEDKY

 

2017 - kalendář akcí
leden
červenec
srpen
září

Závody a výsledky 2012

Závody a výsledky 2013

Závody a výsledky 2014

Závody a výsledky 2015

Závody a výsledky 2016

Závody a výsledky 2018

Závody a výsledky 2019

 

 



2.6.2019 - MČR KPMG Dubňany u Kyjova

II. kategorie KP
1. místo: Adéla Baranovská, SK MG Břeclav - 23,55
2. místo: Lada Šťovíčková, SC Líšeň - 22,25
3. místo: Sára Jankajová, TJ VS Praha - 22,20
4. místo: Monika Tomečková, TJ Spartak Přerov - 22,10

Celý článek...
 

18.5.2019 a 19.5.2019 - MČR Jablonec nad Nisou

kategorie naděje mladší
1. místo: Dita Pejchová, SK MG Vysočina Jihlava - 28,65
2. místo: Kristýna Gyulzadyan, SK TART MS Brno - 28,00
3. místo: Ilona Žurbenko, TJ SK Prague - 28,00
46. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 8,00

kategorie dorostenky
1. místo: Markéta Urbancová, SK TRASKO Vyškov - 27,00
2. místo: Kateřina Kocová, TJ Slavoj Plzeň - 26,90
3. místo: Nikola Paschová, SKP MG Brno - 26,70
19.  místo: Sára Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 11,10

 

11.5.2019 - MČR kadetky mladší

kategorie kadetky mladší
1. místo: Tereza Procházková, SK MG Vysočina Jihlava - 30,30
2. místo: Natálie Šeďová, SK PROVO Brno - 30,00
3. místo: Adéla Nováková, TJ Sokol Hodkovičky - 28,10
11. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 24,55

 

11.5.2019 - Májový pohár
KP - 2. kategorie    
1. místo: Baranovská Adéla, SK MG Břeclav - 22,75
2. místo: Šťovíčková Lada, SPORT CENTRUM Brno - 22,45
3. místo: Tomečková Monika, TJ Spartak Přerov - 22,30
18. místo: Ševčáková Terezie, TJ Spartak Přerov - 19,30
28. místo: Úrubková Tereza, TJ Spartak Přerov - 17,75
30. místo: Chatrná Veronika, TJ Spartak Přerov - 16,60

Celý článek...