Get Adobe Flash player

ÚNOR 2017:

26. 02. 2017 -  Třebovický čertík - VÝSLEDKY

BŘEZEN 2017:

25.03.2017 - Baby Cup - VÝSLEDKY

DUBEN 2017:

01.04.2017 - Veselská panenka - VÝSLEDKY

02.04.2017 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

08.04.2017 - Alena Fialová Memorial - VÝSLEDKY

09.04.2017 -  Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

09.04.2017 - O Líšeňskou gymnastku - VÝSLEDKY

22.04.2017 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

23.04.2017 - Kohoutovický MANTILA GYM Cup - VÝSLEDKY

29.04.2017 - Přerovská stuha 2017 - VÝSLEDKY

30.04.2017 - Přerovská stužka 2017 - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2017:

06.-07.05.2017 - London Spring Cup 2017 - VÝSLEDKY

13.05.2017 - Májový pohár - VÝSLEDKY

14.05.2017 - MČR Kadetky starší 2017 -  VÝSLEDKY

20.05.2017 - MČR dorostenek Karlovy Vary -  VÝSLEDKY

ČERVEN 2017:

04.06.2017 - MČR kombinovaný program 2017 -  VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2017:

14.10.2017 - O Veselský pohár - VÝSLEDKY

21.10.2017 - O Líšeňský pohár - VÝSLEDKY

28.10.2017 - Creative Caps cup 2017 - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2017:

04.11.2017 - Třebičský podzim - VÝSLEDKY

12.11.2017 TRASKO Cup 2017 - VÝSLEDKY

19.11.2017 - Bítešský koláč - VÝSLEDKY

25.11.2017 - MČR společných skladeb 2017 linie A - VÝSLEDKY

PROSINEC 2017:

02.12.2017 - MČR spol. skladeb - dvojice a trojice - VÝSLEDKY

 

2017 - kalendář akcí
leden
červenec
srpen
září

Závody a výsledky 2012

Závody a výsledky 2013

Závody a výsledky 2014

Závody a výsledky 2015

Závody a výsledky 2016

Závody a výsledky 2018

Závody a výsledky 2019

Závody a výsledky 2020

Závody a výsledky 2021

Závody a výsledky 2022

 

 



4.5.2024 - Májový pohár

I. kategorie KP
1. místo: Elen MARŠÁLKOVÁ, SK Břeclav - 22,60
2. místo: Veronika BRADÁČOVÁ, SK Břeclav - 22,55
3. místo: Julie MARCINISZYNOVÁ, SK Břeclav - 20,75
7. místo: Simona PLUHÁČKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 19,10
11. místo: Alena LESÁKOVÁ, TJ Spartak Přerov - 18,25
12. místo: Emma ZELENÁ, TJ Spartak Přerov - 17,40
15. místo: Nikol GRÁCOVÁ, TJ Spartak Přerov - 16,70

Celý článek...
 

4.5.2024 - O pohár města Ostravy - 28. ročník mezinárodního závodu CZECH REPUBLIC

Naděje nejmladší (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 39,250
2. místo: Godula Milena, SGA Bielsko-Biała, POL - 38,400
3. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 36,300
15. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 29,750
20. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 26,750

Celý článek...
 

28.4.2024 - Brněnský dráček

kat. 1.B KPMG
1. místo: ČERVINKOVÁ Julie, TJ Tesla Brno - 20,350
2. místo: BARTÍKOVÁ Mariana, TJ Tesla Brno - 20,099
3. místo: NYESTE Nicole, TJ Sokol Třebovice - 19,683
5. místo: PLUHÁČKOVÁ Simona, TJ Spartak Přerov - 18,883
6. místo: GRÁCOVÁ Nikol, TJ Spartak Přerov - 18,783
7. místo: LESÁKOVÁ Alena, TJ Spartak Přerov - 18,383

Celý článek...
 

20.4.2024 - O pohár města Vyškova

Juniorky B (2009 - 2010)
1. místo: Veronika Zemanová, SK PROVO Brno - 43,000
2. místo: Nela Hasoňová, TJ Spartak Přerov - 40,867
3. místo: Barbora Nováková, SK Trasko Vyškov - 38,900
12. místo: Veronika Chatrná, TJ Spartak Přerov - 30,667

Seniorky B (2008 a st.)
1. místo: Kateřina Vařáková, TJ Spartak Přerov - 48,400
2. místo: Zuzana Ponížilová, MG Elite Zlín - 42,566
3. místo: Lada Kusalová, SK Trasko Vyškov - 40,933
4. místo: Eliška Zbožínková, TJ Spartak Přerov - 39,933

 

14.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUŽKA

I. kategorie (2015-2016)
1. místo: Neumannová Ema, SK MG Břeclav, CZE - 21,234
2. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov, CZE - 20,250
3. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov, CZE - 19,316
10. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov, CZE - 17,583
11. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov, CZE - 16,933

Celý článek...
 

13.4.2024 - PŘEROVSKÁ STUHA

Naděje nejmladší A (2015 a ml.)
1. místo: Baum Sofie, SSK Vítkovice, CZE - 38,234
2. místo: Knotková Apolena, SK MG Veselí nad Moravou, CZE - 32,400
3. místo: Vetešníková Nikol, T.J. Sokol Žďár nad Sázavou, CZE - 31,766
8. místo: Běhulová Barbora, TJ Spartak Přerov, CZE - 28,900
18. místo: Kolářová Kristina Jasmina, TJ Spartak Přerov, CZE - 25,367

Celý článek...
 

7.4.2024 - Hradecká korunka

I. kategorie(2017 - 2015)
1. místo: Houzarová Nikola, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,250
2. místo: Plívová Adéla, TJ VS Praha - Zelený pruh - 21,050
3. místo: Kopřivová Ema, SK GYM Chomutov - 20,600
7. místo: Grácová Nikol, TJ Spartak Přerov - 19,250
9. místo: Lesáková Alena, TJ Spartak Přerov - 18,850
10. místo: Zelená Emma, TJ Spartak Přerov - 18,800
12. místo: Pluháčková Simona, TJ Spartak Přerov - 18,450

Celý článek...