Get Adobe Flash player

ÚNOR 2017:

26. 02. 2017 -  Třebovický čertík - VÝSLEDKY

BŘEZEN 2017:

25.03.2017 - Baby Cup - VÝSLEDKY

DUBEN 2017:

01.04.2017 - Veselská panenka - VÝSLEDKY

02.04.2017 - Veselská stuha - VÝSLEDKY

08.04.2017 - Alena Fialová Memorial - VÝSLEDKY

09.04.2017 -  Velikonoční perníček - VÝSLEDKY

09.04.2017 - O Líšeňskou gymnastku - VÝSLEDKY

22.04.2017 - O pohár města Vyškova - VÝSLEDKY

23.04.2017 - Kohoutovický MANTILA GYM Cup - VÝSLEDKY

29.04.2017 - Přerovská stuha 2017 - VÝSLEDKY

30.04.2017 - Přerovská stužka 2017 - VÝSLEDKY

KVĚTEN 2017:

06.-07.05.2017 - London Spring Cup 2017 - VÝSLEDKY

13.05.2017 - Májový pohár - VÝSLEDKY

14.05.2017 - MČR Kadetky starší 2017 -  VÝSLEDKY

20.05.2017 - MČR dorostenek Karlovy Vary -  VÝSLEDKY

ČERVEN 2017:

04.06.2017 - MČR kombinovaný program 2017 -  VÝSLEDKY

ŘÍJEN 2017:

14.10.2017 - O Veselský pohár - VÝSLEDKY

21.10.2017 - O Líšeňský pohár - VÝSLEDKY

28.10.2017 - Creative Caps cup 2017 - VÝSLEDKY

LISTOPAD 2017:

04.11.2017 - Třebičský podzim - VÝSLEDKY

12.11.2017 TRASKO Cup 2017 - VÝSLEDKY

19.11.2017 - Bítešský koláč - VÝSLEDKY

25.11.2017 - MČR společných skladeb 2017 linie A - VÝSLEDKY

PROSINEC 2017:

02.12.2017 - MČR spol. skladeb - dvojice a trojice - VÝSLEDKY

 

2017 - kalendář akcí
leden
červenec
srpen
září

Závody a výsledky 2012

Závody a výsledky 2013

Závody a výsledky 2014

Závody a výsledky 2015

Závody a výsledky 2016

Závody a výsledky 2018

Závody a výsledky 2019

 

 



8.12.2019 - MČR v MG 2019 - Karlovy Vary

kategorie juniorky (2004 - 2006) se švihadly
1. místo: T.J. Sokol Hodkovičky - 21,250
2. místo: SKP MG Brno - 19,800
3. místo: TJ ZŠ Hostivař - 19,550
5. místo: TJ Spartak Přerov - 16,600

kategorie NST (2007 a mladší) se švihadly a míči
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava - 24,300
2. místo: SK TART MS Brno - 21,800
3. místo: SK TRASKO Vyškov - 21,400
12. místo: TJ Spartak Přerov - 6,300

 

29.11. - 1.12.2019 - Mikulas Kupa 2019

kategorie Group 2008-2009-A
1. místo: SKP MG Brno/CZE - 22,500
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 21,300
3. místo: SKP MG Brno/CZE - 16,900

kategorie Group junior-A
1. místo: MGFSO/RUS - 33,400
2. místo: Spartak Prerov/CZE - 24,400

 

23.11.2019 - Žďárská popelka

kategorie naděje starší 2007 + ml.
1. místo: SK MG Vysočina Jihlava, CZE - 25,850
2. místo: SK TRASKO Vyškov, CZE - 20,400
3. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 19,550
6. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 9,900

kategorie juniorky 2004 - 2006
1. místo: TJ ZŠ Hostivař, CZE - 20,450
2. místo: SK MG MANTILA Brno, CZE - 18,100
3. místo: TJ Spartak Přerov, CZE - 10,250

 

17.11.2019 - Sametová stuha
kategorie dvojice a trojice
naděje nejmladší B 2012 a ml, A 2010 a ml.
1. místo: SK PROVO Brno A - 8,950
2. místo: SK MG Havířov - 7,300
3. místo: SK PROVO Brno B - 5,300
4. místo: TJ Spartak Přerov - 3,400

Celý článek...